fotobatoh z eBay

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod landov 4. 2. 2017 15:24

Tak igelit to samozrejme je len ceresnicka na dorte, ale kedze mal som/a mam doma len batohy a brasne od Lowepro (aktualne 5) a dokopy mi ich preslo rukami cca 20, tak si dovolim ten odhad 99,9% genuine. Co sa tyka aktualne kupeneho na Aliexpres, tak som porovnaval s tokami/videami na nete.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod n3pi 4. 2. 2017 15:45

Subjektivní pocity a odhady jdou stranou v dnešní době.
Krásný příklad jsou baterie. Těch jsou plné prodejní portály. Rozdíly mezi originály a falzy jsou tak malé, že se již stírají.
Mimo foto obor. Výrobní čínský závod vyrábí dvě směny pro majitelé/vlastníky/mateřskou firmu, na noční směnu přehodí na zebře zdroj štítku, kde jediná změna je v logu. Je to originální výrobek, nebo je to padělek?
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 4. 2. 2017 15:56

Baterie ako priklad posudzovania pravosti vyrobku okometricky je asi ten najnestastnejsi priklad. Na batohu vsak vidim kvalitu pouziteho materialu, sitie, popruhy atd...toboz, ked to mozem porovnat s inymi batohmi (originalmi) ,ktore mam doma.
landov
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 4. 2. 2017 16:06

No u baterií už sem zažil čínský lionky bez ochranný elektroniky, co vypadali stejně jako evropský.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radomir 4. 2. 2017 20:18

Já jsem v roce 2007 kupoval na ebay fotobatoh Lowepro Rower Plus AW od prodejce hermeshine. U nás tenkrát stál minimálně 4990,- Kč, u něj stál cca 1800,- s poštovným cca 2400,- Kč. S nejvyšší pravděpodobností jde o originál, alespoň jsem od originálu žádný rozdíl nenašel. Mám ho skoro deset let a zatím je opotřebený přiměřeně délce užívání. Tento hermeshine má shop s fotovybavením. Zkuste mrnout
Radomir
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pampalabusek 4. 2. 2017 21:43

Mikeczcz ten muj se jmenoval Lowepro :-) ale jak jsem psal, teď žádné Lowepro v nabídce nemá https://mylowepro.aliexpress.com/store/ ... 0.0.ckp2gZ
Petr Lunak jasne, jsou to pro ne halerove vyrobky udelat nejaky obal nebo papirek, ale vypada to kvalitne a casem se uvidi.
pampalabusek
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků