Lowepro Flipside 400AW x oblečení

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Matias.N 28. 9. 2015 21:14

Ahoj všichni,
řeším malý problémek. Začal jsem všude tahat tenhle batoh, kdo ho má, ví jakou má přednost. Zip na straně zad. Ale musí se otáčet kolem pasu. S tím nemám problém když mám třeba Nepromokavou bundu, ale jak mám tričko, nebo nedej bože druhou vrstvu funkčního prádla a na tom batoh, tak nemusím ani otáčet a pórovitý materiál, ze kterého je vyrobena strana dotýkající se zad mi poničí obječení. Minimálně mi na bavlněném tričku udělá žmolky.
Jaké nosíte oblečení pod fotobatoh?
:-)
Matias.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 28. 9. 2015 22:33

Mam tu samou zkusenost :) Resim to tak, ze si proste pod bagl neberu takove hadry, ktere nechci mit osoupane, respektive zmolkovite. Nic moc jineho se s tim rekl bych delat neda.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 29. 9. 2015 05:26

Ono obecne s oblecenim pod bagl je problem v tom, ze ho bagl osoupe. To asi moc reseni nema. Jeden cas jsem to resil tak, ze kdyz uz jsem musel na zavodech vytahnou novou gtx bundu (mel jsem tenkou, aby byla prodysna i na rychlou chuzi do kopce/beh = mala zivotnost), tak jsem pres ni hodil tilko (dres) a doufal, ze se min osoupe. Ale pokud jde o beznou chuzi a foceni, tak to neresim a zatim jsem zadny zasadni problem nemel. Pokud je bagl dobre usazeny a neotacich ho kazdych 10m, tak by to zas tak likvidovat nemelo. A poud bych uz pod nej bral nejaky hodne jemny a drahy merino termotriko, tak max pro jistotu pres nej nejaky levny a prodysny tricko s kr. rukavem. S dalsima vrstvama uz to snad nic delat nemuze, ty uz jsoubvyrazme silnejsim
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 29. 9. 2015 06:57

Tenhle batoh už mám dlouho a až po této diskuzi si toho asi začnu všímat. :-D
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matias.N 29. 9. 2015 07:02

Tak jsem nad tím zase ráno přemýšlel a to ošoupání vzniká hlavně v místě kde je kapsa pro pláštěnku. Lehounce z látky vystupuje lem sucháče co zavírá tuto kapsu.
Včera mi žena říkala, že doufá že si nekoupím třeba maskáče, atp. :-) Ty by to mohli vydržet.
Matias.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 29. 9. 2015 12:33

Používám 300, takže tohle nepozoruji. Snad jen neřešil bych oblečení, ale rozdírající batoh. Upravit batoh nebo přidat k oblečení slušivý klouzavý bederní pás.
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matias.N 5. 10. 2015 06:20

Tak jsem koukal na fční prádlo jedné české firmy a přímo mají napsáno na letáčku k výrobkům, že pokud budeme nosit batoh, tak vybrat dva, tři kousky, kde nám nebude vadit žmolkovatost. :-)
Matias.N
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků