Jaký doporučujete fotobatoh?

Diskuze o libovolném příslušenství k digitálním fotoaparátům

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod PatrikJech 3. 12. 2017 20:46

Viděl jsem ho tam v bazaru cca za 4k:)
PatrikJech
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 3. 12. 2017 20:52

Také jsem si všiml. Jen 6mesicu záruka je zase hodně málo na 4k2 pořizovací cenu. Jak říkám. Není to lehké :-) Ale na hory bude asi vybornej, že? Tahal jste ho někde více daleko po vyletech?
Cappi_206A
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikJech 4. 12. 2017 01:40

Právě že jsem ho nakonec nekoupil. Mám Vanguard UP-Rise 46 (nebo nějak tak:) A chtěl jsem něco většího a lepšího. I když bych řekl, že to není úplně malý batoh (Vanguard 46), tak větší foťák se do něj nevešel. Ty přihrádky se bortily a ten boční vstup je na nic, akorát je tam zbytečně horší polstrování.

Zkuste se podívat i na ten Lowepro ProTactic 450 AW, ten vypadá taky dobře:)

Já jsem nakonec koupil brašnu Lowepro Magnum 650 AW, zjistil jsem, že je to pro mě lepší řešení.
PatrikJech
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cappi_206A 12. 12. 2017 17:35

Tak jsem si koupil to bazarove bumblebee. Je to velké jako kráva. Ke kabátu super. Na hory v pohodě. Trosku je těžší ale já jsem zvyklý nosit hodně na zádech. Stativ má možnost mi uprostřed. Má to pak vyvážený balanc.
Má to hodně pevnou komoru na noťas. A ty dvě kazety jsou na zip a daji se vyndat. Cele to jde vyndat a dat si tam hadry a třeba jen foťák.
Spokojenost. Novej je za hroznou dardu ale tento bazarovej neměl konkurenci. Je jako nový.
Přílohy
image1.jpeg
Cappi_206A
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LukynB 22. 1. 2018 21:06

Zdravím, vybírám nový fotobatoh a z nekonečného brouzdání internetem mi vypadly následující kousky LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II a LOWEPRO Flipside Trek 450 AW. Máte někdo s některým z batohů zkušenosti? Nedokážu si totiž moc dobře představit, co vše se do nich vejde. O místo na fototechniku nouze myslím nebude (3 objektivy + tělo, v budoucnu pak ještě blesk), ale jelikož chci batoh mít na celodenní túry po horách, tak do něj potřebuji narvat i svačinu, pláštěnku, mikinu, bundu a lékárničku. Díky za reakce.
LukynB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pike01 23. 1. 2018 00:01

Kdybych musel, asi bych bral ten Sport. Ale osobně jsem se nakonec rozhodl pro solidní klasický batoh a do něj vkládám polstrované pouzdro ze staré fotašky, případně malou fotobrašnu, ty turisticko/foto batohy mi vždy přišly jako kočkopes, co obvykle na turistiku moc vhodné nejsou. Hodně ale záleží, jaký styl turistiky/výletů preferuješ. Foťák většinou nosím venku na popruhu (joby sling).
pike01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolík11 23. 1. 2018 13:42

Na turistiku zkus sehnat batoh od Click Elite, oproti běžným konfekčním značkám (Lowepro, Vanguard atd.) jsou někde jinde.
http://clikelite.co.za/products_ecwid.a ... ort=normal
Kolík11
Kolemjdoucí

Předchozí stránka