Koupě iPhone SE

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CZEchito 4. 12. 2017 21:48

Zdar, tak jsem se rozhoupal a rozhodl se nakonec koupit SE. Myslím si, že mi bude stačit 32 gb varianta, která se teď prodává za slušné peníze a v dobrých barvách. U 64 gb varianty to tak nevypadá. A jelikož na fóru nemůžu najít diskuzi k Iphonu SE (nechápu to), tak se zeptám tady, snad to nebude vadit.

Telefon chci nový, ne použitý. Nevím jak je u IP důležitá CZ distribuce, protože nejlevnější mi vychází u vodafonu. Ostatní ceny do 8tis. asi nebudou CZ distribuce, konkrétně se mi zdá dobrý obchod quickset. Co byste mi doporučili Vy? Moc děkuju
Naposledy upravil opasino dne 5. 12. 2017 23:28, celkově upraveno 1
Důvod: Vyčleněno do samostatného tématu.
CZEchito
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 4. 12. 2017 22:47

Víceméně vůbec nesejde na tom, kde jej koupíš. Volit dle uvážení.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZEchito 5. 12. 2017 20:13

Dobře, takže ohledně záruky, funkčnosti a aktualizací je to úplně jedno, jestli jde o CZ distribuci nebo ne.
Ještě jsem tu na fóru našel téma spolehlivé internetové obchody, tak se tam zeptám na eshopy.

Díky
CZEchito
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2017 10:48

dj.kure píše:Víceméně vůbec nesejde na tom, kde jej koupíš. Volit dle uvážení.

doporučuji vyhnout se neznámým eshopum s podezřele nízkou cenou - nakupovat jen ve známých a osvědčených obchodech!
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fejfarz 8. 1. 2018 15:45

Mobilní pohotovost je v pohodě. Mám s nimi jen dobré zkušenosti. www.mp.cz
fejfarz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franzkafka 10. 1. 2018 18:05

CZEchito píše:Zdar, tak jsem se rozhoupal a rozhodl se nakonec koupit SE. Myslím si, že mi bude stačit 32 gb varianta, která se teď prodává za slušné peníze a v dobrých barvách. U 64 gb varianty to tak nevypadá. A jelikož na fóru nemůžu najít diskuzi k Iphonu SE (nechápu to), tak se zeptám tady, snad to nebude vadit.

Telefon chci nový, ne použitý. Nevím jak je u IP důležitá CZ distribuce, protože nejlevnější mi vychází u vodafonu. Ostatní ceny do 8tis. asi nebudou CZ distribuce, konkrétně se mi zdá dobrý obchod quickset. Co byste mi doporučili Vy? Moc děkuju


U operátora O2 mají stále zajímavou akci na iPhone SE (32 GB) za 8995,- Kč s DPH
franzkafka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 16. 5. 2018 10:29

Ještě bych se u toho iPhone SE zeptal, jakou nejlépe zvolit ochrannou folii...Tj. někde v eshopu koupit a nalepit sám, anebo si to nechat udělat v rámci koupě? Ono těch folií je docela hodně v různých cenových relacích...
Lubro
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 16. 5. 2018 10:42

Volil bych ochranné sklo. Fólie neni ideální a sklo se daleko lip lepí, zvladnes v klidu sám.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 16. 5. 2018 12:39

+1
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod foto1977 16. 5. 2018 21:18

Ahoj mám možnost koupit použitý Iphone SE ve stavu nového, je necelý rok používán a Baterie má prý 152 cyklů - 94%.
Jde mi jen o tu baterii, je to OK nebo už by jste se toho báli? Mě těch 94% přijde ok, ale prý pokud je slabší baterie tak se nějak snižuje výkon. Předem díky za rychlou odpověď.
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardillaVILLA 17. 5. 2018 10:22

Je to OK.
cardillaVILLA
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 17. 5. 2018 10:56

Otazka, za kolik peněz, kdyz ted je SE za 7777Kc nový.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 17. 5. 2018 12:14

Díky za informaci ohledně baterie...
Já vím o té ceně nového, ale nechci 32gb verzi, ale 128gb.
Tu mi kamarád nabízí za 7000Kč s tím, že je ve stavu nového, ještě rok v záruce ...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků