Nikon Z systém

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod MaMa386 5. 9. 2018 03:01

tak kde je Péťa Luňák ? celý roky mchroval, že tohle Nikon nikdy neuvede, a je to tady, asi nějaká konspirace jako 911 . .
Navíc to neni nic úžasnýho, asi to nemá stabilizaci čipu, nejdou na to nasadit bez redukce stávající skla, je to jiná bajonet, v Nikonu někdo asi nemyslel, proč bych si to kupova a dával tam redukci na stávající skla, když tady mám perfektně hotový a ověřený a lepší systém Sony, kde ta skla takto můžu krásně používat ? mimochodem tam jsou stejné snímače jako u Nikona a je to roky prověřeno . .
s jiným bajonetem a skly to ať se jde Nikon dohrabat, měli nechat stávající a nechat vzdálenost a tam se na volné místo daly dát různé věci, někdo uvažoval o systému LYTRO, nebo tam mohli být integrované ND, polarizační, přechodové filtry . .
MaMa386
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 5. 9. 2018 05:57

"asi to nemá stabilizaci čipu"
Nemyslis, ze je lepsie najskor sa pozriet do specifikacie predtym ako zo seba budes robit trolla ?
Fidko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 5. 9. 2018 07:37

Fidko píše:"asi to nemá stabilizaci čipu"
Nemyslis, ze je lepsie najskor sa pozriet do specifikacie predtym ako zo seba budes robit trolla ?

To je ten pošahaný, čo vypisuje stále blbosti pod článkami a má komplex z Luňáka. Nereagovať...
bob222
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MaMa386 6. 9. 2018 02:22

Lunak se prej voběsil, protože oba hlavní dslr výrobci vypustili CSC . .
navíc to co vypustili je podle mě blbost, měli nechat stejný bajonet a posunutí X vlikost čipu řešit nějakým fíglem anebo měli nechat stejnou vzdálenost od bajonetu a prostor využít např na holografický snímač, integrovaný ND a jiný filtr, ostření atd atd
MaMa386
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 10. 9. 2018 15:26

Produkcia videoklipu s Nikon Z:

Výsledný klip:

Ondrej Bobek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 12. 9. 2018 14:02

Skouknul jsem nějaké video a celkem mě překvapila opora pro palec na dvířkách karty. Nikon tohle používá poprvé? Na pohled dost divné a potencionálné velmi fórové.
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 20. 9. 2018 12:51

Ondrej Bobek
Návštěvník

Předchozí stránka