Sony A9

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod ronybert 30. 4. 2017 07:12

& ChelseTony & to zveřejnil a následně se omlouvá ,že udělal někde chybu
https://www.youtube.com/watch?v=9TmcSHy41kE
ronybert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 4. 2017 11:22

Ty asi neumis moc dobre AJ, ze? Rika, ze jeho fotak byl asi vadny ("bug"), ne ze on udelal chybu. Jak by vubec jako mohl udelat chybu, ze by to melo za nasledek pomale vyprazdnovani vyrovnavaci pameti?
Btw i tech nove udanych 36s s jednou kartou sportovni fotografy, mozna vyjma umeleckeho kozakam, nepotesi. Ten by ale mohl rict, jak dlouho to trva 1DxII pro porovnani.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 30. 4. 2017 12:16

Takže co jsi chtěl sdělit, kromě bezcenného rejpnutí do člověka, kterej je zjevně nad tvoje možnosti?
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ronybert 30. 4. 2017 13:27

Ano on uvádí ,že byl asi vadný ,ale chyba byla,že ten nesmysl zveřejnil a neověřil si to.
ronybert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 30. 4. 2017 18:03

Velkost bufferu okolo 240/360 RAW/Jpeg fotiek je super - okrem testov je skoro nemozne to pri beznom foteni zaplnit a este aj s plnym bufferom sa da stale fotit, takze by to nemal byt problem.
Skoda je, ze ked sa buffer zaplni, tak nefunguje klasicke menu, iba "FN" menu.
Mozno mohli skusit vlastne XQD karty, ktore zapisuju okolo 400MB/s, alebo dat oba sloty na UHS-II karty, nech maju aspon dobry odber tych rychlejsich SD kariet.
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 4. 2017 20:07

ronybert píše:Ano on uvádí ,že byl asi vadný ,ale chyba byla,že ten nesmysl zveřejnil a neověřil si to.


Chapu, ze se z toho snazis vybruslit, misto toho, abys priznal, ze sis to prekroutil k obrazu svemu a spletl se, ale uz je opravdu trapne v tom nadale pokracovat.
Nezverejnil nic, co by zjevne nebyla pravda, takze o jakem nesmyslu to mluvis?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ronybert 30. 4. 2017 22:59

Pravda je ,že si napsal "2-3 minuty na vyprazdneni bufferu ma do profi nastroje daleko"
a to je nesmysl,je to 36 vteřin na jednu kartu
ronybert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 1. 5. 2017 05:27

Ho neber vážně, jakmile to není čokl, tak je v koncích ;-)
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Almik 1. 5. 2017 17:29

Petře, já tu nejsem příliš často, takže mi možná něco uniká, ale já si nejsem jistej jestli si uvědomuješ, že seš celkem nepříjemně pichlavej, z mýho pohledu k tomu není důvod. Že někdo něco řekne někdy na plnou hubu a pak si říká že by to šlo i diplomaticky, to se asi děje čas od času každému, ale když něco píšu, tak snad mám čas přemýšlet jak to zformuluju, ne? Nebo máš fakt potřebu s lidma okolo jednat tímhle způsobem? Protože mě tohle fakt nebaví. Pokud nemáš náladu, máš blbý období, starosti, okej, fajn, může být. Ale tak si to neventiluj tímhle způsobem. Díky.
Almik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 1. 5. 2017 22:19

ronybert píše:Pravda je ,že si napsal "2-3 minuty na vyprazdneni bufferu ma do profi nastroje daleko"
a to je nesmysl,je to 36 vteřin na jednu kartu


Stále infantilní kličky? Napsal jsem to na základě praktické zkušenosti někoho, kdo A9 držel v ruce. To video se zde stále valí. Takže v případě toho kusu to žádný nesmysl není. Takže se ptám znovu, o jakém nesmyslu to mluvíš?
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Puntík 1. 5. 2017 22:55

Ganec také píše na základě praktické zkušenosti někoho...... ;-) :D
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ronybert 2. 5. 2017 07:39

Posuzovat kvalitu fotoaparátu a mít v ruce vadný kus a ještě to prezentovat jako fakt je u profíka velká chyba a proto celá ta prezentace je nesmyslná a za to ,že si mu naletěl přeci nemůžu já.
ronybert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 2. 5. 2017 09:35

Aha, takze nakonec zato muze on, ze mu Sony dalo vadny aparat a jak si jen mohl dovolit to nepoznat. To je diskuse jak se zenskou, kdyz ma sve dny toto.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ronybert 2. 5. 2017 10:45

Ano s tím souhlasím, i když jako profík si to mohl prověřit .Já kdyby jsem si ho koupil tak si řeknu, je toto možný a už se ptám kde ho budu reklamovat. Jinak své dny nemám a mám se dobře.
ronybert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metatron 2. 5. 2017 10:46

Páni, páni... kluud. Par dni a otazka vyprazdnenia bufferu sa ukaze... aj ked su to 2min. predpokladam, ze ho vyprazdnuje kontinualne, teda ciastocne uvolni a striela sa dalej, nie ?
PL je zapalka a rad pouziva silne slova, este ste si nezvykli ? Sa cudujem :-D
metatron
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků