Fujifilm X-T20

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod wikxzen 21. 4. 2017 10:48

I ten sarkasmus mě zradil. Safra!
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod airmt 21. 4. 2017 15:32

OT: Jo tohle mě napadlo, když teď poslední dobou pročítám příspěvky od dlouholetých posměváčků CSC.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 31. 7. 2017 10:13

wikxzen píše:Ostravák s XT-20 už by se tu našel?
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod basa333 5. 8. 2017 11:42

tak vidím, že diskuze velkých profesionálů a znalců řemesla a aparátů už se z "Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky" přenesla i do "Fujifilm X-T20". moderátoři jako obvykle nikde, jen se stejná jména chronických diskutátorů objevují pořád dokola. nechcete si dát někde pár facek a zalézt do jednoho vlákna nebo jít do hospody? jste otravní a trapní. němci tomu říkají "besserwisser".
basa333
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 5. 8. 2017 12:09

Pěkně jsi to obohatil, soudruhu, i když s mírným zpožděním, tak rozvracet jméno nadprůměrných fotoaparátů si tady nedáme!
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wikxzen 6. 8. 2017 11:02

Pět deset lidí do ignore listu a je klid. A je to přehlednější.

Na X-T20 (v setu s 18-55mm F2.8-4 R LM OIS) se těším, bude to v rodině.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dolgor 6. 8. 2017 14:05

Taky bych si X-T20 dal, počkám na zimní akce a uvidí se:-)
Dolgor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 15. 8. 2017 21:02

wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MartyCZMcfly 16. 8. 2017 08:45

Taky přemýšlím o XT-20 v setu s 18-55, ale pořád si nejsem nějak jistý. Mám Canon Mark III a chtěl jsem něco na rodinné akce, výlety, hory, kolo...něco menšího, ale s hodně dobrým výstupem. Teď jsem byl na Islandu kde mě větší foťák nevadil, protože jsme jezdili autem, ale jinak se to prostě hodně pronese...
Skoro jsme ho už objednal, ale ještě jsem si radši četl nějaké recenze ... hlavně co se týče úprav RAWU (RAF) v Lightroomu, který používám a jsem s ním spokojený, dále s artefakty které vznikají při focení proti slunci... Pročetl jsem stovky diskuzí na všech webech a nenašel kloudné řešení, nebo vyvrácení těchto pravd nebo mýtů?
Na artefakty zvláště při focení krajiny existuje částečné řešení v převodu do dng, iridient xtransformer, ale ten stojí snad 100 dolarů...což není málo. A zase některé testy v jiných editorech naznačují, že x-trans prostě tohle matlání detailů dělá i v CO1 a není to už jen LR od Adobe. Koukal jsem se i po Sony, ale ta jejich cenová politika mě moc nevoní...
MartyCZMcfly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wikxzen 16. 8. 2017 18:00

Mýty to nejsou. Je to pravda. Nedávno se to řešilo zde, počínaje tímto příspěvkem (Flor.cz, Dolgor atd.): viewtopic.php?p=11646870#p11646870

Tady taky o tom byly "války", ale už se mi nechce to konkrétně dohledávat.
viewtopic.php?f=1902&t=1200984&start=0&st=0&sk=t&sd=a
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dakuwaqua 16. 8. 2017 19:08

To MartyCZMcfly: Prečo si nestiahneš nejaké Rafy a nevyskúšaš úpravy? Tiež som bol prekvapený s tých akvarelov a podobne. Skúšal som Capture One Pro 10, žiadne machule ani červíky nie sú. Mal som od niekoho tu na fóre nafotený ten istý záber s Nikonom DX a Nejakou Fujinou. Po vyvolaní v C10 nezistíš rozdiel. Išlo o zelený les s lúkou. Ak máš záujem o Fuji, tak odporúčam tiež vyskúšať.
Dakuwaqua
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků