Olympus OM-D E-M5 II

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod robert67 30. 7. 2016 16:29

Robert.

Obrázek
robert67
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rnechvatal 20. 12. 2016 08:05

A máme tady novou aktualizaci FW.

Vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat, že k Vašemu digitálnímu fotoaparátu Olympus, který máte zaregistrován v programu Můj Olympus, je nyní nově k dispozici aktualizace operačního programu (firmware), který je uložen v pevné paměti fotoaparátu a řídí všechny jeho funkce.

Aktualizace firmware se týká těchto fotoaparátů:

OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II Limitovaná edice
OLYMPUS OM-D E-M5 Mark II

a obsahuje následující úpravy:

- byla přidána podpora makro blesku STF-8;
- byla přidána podpora elektronického blesku FL-900R;
- vylepšená stabilita expozice při nahrávání videa.

Pokud si přejete nahrát tyto změny do Vašeho fotoaparátu, postupujte prosím podle návodu, který najde zde : http://www.olympus.cz/site/cs/c/cameras_support/help/firmware_updates/index.html.

V případě dalších dotazů kontaktujte naší linku technické podpory na tel. 800 167 777 (v pracovní dny od 9 do 18 hod.)

Věříme, že Vám nové úpravy ještě více zpříjemní práci s Vaším fotoaparátem.

Váš Olympus
rnechvatal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jeepzik 20. 6. 2017 06:31

Neřešil zde někdo problém s aktualizací OMD-M5 mark II s objektivem 12-40 zuiko PRO?
Mám foťák ani ne 14 dní....postupoval jsem podle návodu na www.olympus.cz....
Při prvním připojení...jsem dle návodu řádně provedl aktualizaci firmwaru na tělu...vše proběhlo v pořádku a vše dle návodu jsem odpojil.....Najednou po připojení do programu Olympus Digital Camera (přes který se prováděla aktualizace) se najednou neobjevila možnost aktualizace objektivu.., která předtím byla možnost také aktualizovat.

Po zapnutí fotoaparátu...mám černou obrazovku, a foťák nerozpoznal objektiv....už jsem zoufalý...několikrát zapl, vypl, foťák, demontoval objektiv...a stále není funkční.

Díky moc za všechny rady....obávám se, že budu muset vyrazit do obchodu...případně reklamovat
jeepzik
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků