Fujifilm X a GFX

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod metatron 26. 7. 2016 10:06

to uz bolo slnko zapadnute, nie? krasne makke to je
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dadajax 26. 7. 2016 10:55

metatron: díky :) S líčením jsem nic nedělal, jen pár retuší. Jinak jsem slečně psal že ji tentokrát fotit nebudu, protože se mi nahromadilo hodně fotek k úpravě a nestíhám. No ale když jsme tam seděli a popíjeli, já viděl jak vypadá na tom světle zapadajícího slunce, tak mi to stejně nedalo a musel jsem pár momentek udělat :)

Tady je ukázka před/po:
Obrázek

Lotrandor: ve 20:41. Světlo už bylo těsně nad obzorem a ještě k tomu trochu změkčené slabou vrstvou mraků. Prostě dokonalé podmínky na focení portrétů :)
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7daysgallery 30. 7. 2016 14:39

Pozornost se sice obrací k novým modelům od Fujifilm, ale já jsem z X-Pro 1 pořád nadšený.

Obrázek
7daysgallery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 7. 2016 15:31

Koukam, jak tem "skvelym barvam" z Fuji je treba v PP pomoci, stejne jako z kazdeho jineho snimace. To jen tak aby rec nestala :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 7. 2016 16:18

Kdyz se vyjadruji k barvam, tak da rozum, ze se nevyjadruji k cernobile fotografii.

Zdravim :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 7. 2016 16:59

7daysgallery píše:Pak je Vaše přesmyčka zase trošičku zavádějící. Pokud vidíte nějaký problém s fotkou, kterou jsem přidal do tohoto vlákna, tak se prosím vyjadřujte k ní. Je černobílá - pokud hledáte Fuji barvy, tak navštivte můj web.

Ale prosím držte se v limitech daného tématu Fuji X-Systém fotoaparáty.


Tohle vazne neni normalni. Jak se prosim sdeluje, ze je nekdo zabrzdeny a zaroven nesmyslne vztahovacny a pritom nebyt "invektivni?"

dadajax 26. 7. 2016 11:55 píše:Tady je ukázka před/po:
Obrázek

Lotrandor: ve 20:41. Světlo už bylo těsně nad obzorem a ještě k tomu trochu změkčené slabou vrstvou mraků. Prostě dokonalé podmínky na focení portrétů :)
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7daysgallery 30. 7. 2016 17:07

Pane Luňáku, už zase - osobní ivektivy.

10 let funguji na jiném fóru, které také využívá phpBB a tam je zvykem odkazovat k tomu, na co odpovídáte. Logicky výkřik do tmy, který je přímo pod mým příspěvkem, který je neadresný trochu odkazuje ke mně. Citovat zde umíte, nebo pokud nechcete fórum roztahovat, tak stačí napsat: "dadajax:"

Pokud zvládnete tuto jednoduchou věc, tak se nám tu bude společně žít mnohem snázeji ;-)
7daysgallery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 30. 7. 2016 17:53

Petr Luňák zcela zjevně poukazoval na poměrně zásadní edit Davidovi fotky, takže pokud jste se pane Vávro spletl a vzal si příspěvek, jehož obsah se vás netýkal, osobně, je na místě se omluvit. Předem děkuji ...
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Lotrandor 30. 7. 2016 18:18

Ano, držte se tématu.
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků