Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 18:09

Mate nekdo Photoshop a umite s tim delat? Potrebuji srazit v nejakym liquidu pazi, je bliz k objektivu a vypada masivne, asi staci potahnout aby nebyla tak tlusta, alespon doufam ze to neni problem, naposledy jsem delal v verzi 7.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod metatron 17. 8. 2017 18:30

Radek, nic zlozite, len s tym treba opatrne. Ale na youtube je kopa jednoduchych tutorialov... na PS je youtube super podla mna.
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 18:50

Tak parada, ted jeste nekdo kdo ma ten photoshop a nebude to delat podle tutorialu :-)
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 8. 2017 19:41

Hele ja si dneska dovezl toho FPV drona - jeden kus sestaveny a jeden mensi a jednoduchy na postaveni doma, takze ted se zabavim tim, ze se budu ucit, jak se nastavuje/programuje nejaky betaflight, aby to litalo jak ma. A po dlouhe dobe budu zase neco pajet. Takze jsem uz asi po sty odlozil detailnejsi studium Photoshopu. Popravde uz sem se mezitim naucil tolik jinych veci, ze mam pocit, ze jsem si na ten vyssi level Photoshopu udelal nejakou averzi :-)
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod metatron 17. 8. 2017 19:43

Radek71 píše:Tak parada, ted jeste nekdo kdo ma ten photoshop a nebude to delat podle tutorialu :-)


Sorry, nepochopil som na prvy krat ako to myslis. :-)
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 19:57

Uz jsem to pustil do sveta s velkou, vodnatou rukou. Jelikoz je to znama osobnost, ma to za prvni 4 minuty 25 lajku. A o lajky jde.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 8. 2017 20:20

Hele moje fotka Karla Gotta s manzlkou, mym psem a barelem na granule jedne firmy obsahovala vsechny chyby a stejne mela obrovsky uspech vcetne toho ze se dostala do "velkych" novin a jejich fcb... Kdyby na ni nebyl Karel s nanzelkou, ale treba mohi rodice, tak jde rovnou do kose jako odpad.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 20:28

Nevite jak to presne funguje? Jeden lajk je za 10 Kc?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 8. 2017 20:43

Tak to som hrdý. Moja kaplmka prekontrastená dostala cez sto prvý deň. :D
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metatron 17. 8. 2017 21:02

Radek71 píše:Nevite jak to presne funguje? Jeden lajk je za 10 Kc?


Fotil si to zlym fotakom, nedostanes ani fuk :-D
metatron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wikxzen 17. 8. 2017 22:03

Bez lajků je člověk ztracený. Má zbytečný a smutný život.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 18. 8. 2017 04:57

Tak tak.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 18. 8. 2017 07:35

Tak to já vlastně ani nežiju - nemám ani Facebook ani nic podobného.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 18. 8. 2017 07:46

Hele tohle s fcb je obecne peklo - jdu po kancelari a kolegyne rika, ze ta garaz je krasna. Ptam se jaka garaz a ona ze ta z krabice. Vubec nechapu a kolegyne reaguje "aha, ty nekoukal na facebook. Tak se podivej, co manzelka vyrobila dopoledne se synem." Ale uz sem si zvyknul. Zas na druhou stranu - kdyz neco potrebuju sehnat/zjistit, tak staci hodit dotaz a nekdo bud vi, nebo zna nekoho, kdo vi. Vcera sem treba sehnal cloveka, co me nechal vyzkouset konkretni model FPV bryli co nemeli na sklade. Znamy-znameho-znameho, ale jinak bych tezko shanel. Stejne jsem obcas shanim nejake sikovne remeslniky, kdyz v blizkem okoli nikdo nevi.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod n3pi 18. 8. 2017 07:47

No já když ztratil Lajku, tak jsem měl taky smutný život
n3pi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků