Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 25. 9. 2017 09:30

Nebylo - zadavatel byl bracha :-D Podle me tim fakt nechtela rusit atmosferu vzhledem k prostoru a nataceni videa... Ale tak celkove neslo jen o neblejskani, ale naprosto profi pristup a snahu hlavne nebyt videt. S timhle jsem se v takovehle mire zatim na svatbe nesetkal.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 25. 9. 2017 09:37

Mam to stejne jako Almik. Fotky ma pani moc hezke.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 25. 9. 2017 09:45

Lukas: aha :D .. no, tak mozme povedat, ze pani je skoro tak dobra ako Ganec :)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 25. 9. 2017 09:49

Fotky paní se mi líbí, efektu rozostření ovšem používa trošku moc. Ale to je v podstatě drobnost
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flor.cz 25. 9. 2017 09:57

Lukáš: díky za info. Takový styl focení je mi sympatický a má to výsledky. Fotky má pěkný a to i celé série
✔️ Galerie pro fotografy zdarma:.. http://_Story_Show_Gallery_.flor.cz
Flor.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 25. 9. 2017 10:34

Grimjaur píše:Fotky paní se mi líbí, efektu rozostření ovšem používa trošku moc. Ale to je v podstatě drobnost


Zjistil jsem, že toto nemá vůbec smysl řešit. Mě pro změnu překvapuje kolik samozvaných profesionálů přidává do většiny fotek post-crop vinětaci, i tam, kde se vůbec nehodí. Galerie pak vypadá jak výstava fotek v tunelu.
Sto lidí, sto chutí.
ondrasheq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Almik 25. 9. 2017 11:35

ondrasheq: taky to dělávám, poměrně často. Ale nejsem profík, tak na to mám nárok :-D ;-)
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 25. 9. 2017 11:58

Jde spíš o instantní použití, uměřenější rozvrstvení s maskama je logicky časově náročnější. Fotky má fajn, ale kvůli to nezamená, že nevidím věci, které mi nesedí. Jinak at si každý fotí jak chce, já zase nemusím pseudodepresivní fotky s vstvama shnilých hader a hlavně dodanými ptáčky, popřípadě fotkama, kde se filozofická hloubka nadčasového odkazu vyjadřuje zapáleným čvaňhákem ve špinavých packách bezdomovce, co nese ve svých vráskách tíhu moderního světa. Vrásky prosím tonálně zvýraznit...jo to je vono!
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hoax 25. 9. 2017 12:12

Zase si nemyslete, ze pani ty pary nearanzuje. Je to z tech fotek i videt ne? Prehnane aranzovani taky nemusim, ale zase aby meli novomanzele 2 spontanni fotky nekde ze skrytu kdyz o me nevi asi taky nebude ono :)
hoax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Almik 25. 9. 2017 12:33

hoax: ale tak jasně že do jisté míry to ovlivňovat musíš...
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DUDISKO 25. 9. 2017 17:07

dal som len 3 strany dozadu.. viac sa nedalo.. :hm
keď ste spomínali .. 9.9. som bol na svadbe a fotil som bez blesku 35mm f2 len tak pre seba bez nejakej umeleckej hodnoty.. ale ako report na "tajňáša" som fotil s využitím svetla kameramana a keď som si to potom pozeral (nie vždy si všetko pamätám a fotky čo to napovedia O:-) ) zdalo sa to použiteľné.. priložím na ukážku.. ak to nie je v tomto vlákne tabu.. (ak je zmažem potom :oops: )
bez svetla.jpg

-- 25. 9. 2017 18:10 --

tá pani fotí zaujímavo.. to sa musí nechať :-)
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 26. 9. 2017 06:24

Me teda casteji namotivuji vysledky nez fyzika fotografa, ale je mozne je jsem obet statistiky a ze peknou serii vidim casteji nez nekoho kdo ji foti. U tech svateb mi vadi inscenovany fotky. On i Streit obcas nekoho poprosil at si poodejde k oknu, ale hodnekrat je toho na mne moc, takovy to radostny rande... kdyz je to firemni foto na strese firmy, to se snese, proste firma co dela primeraky chce mit vyfocenej managment, ale jakoze laska, stesti, svetovy mir a toliko prace s inscenovanim :-(
Kdyz se postavi Vilhelmova s kordem ve stare staji a Chel to cvakne na vejsku aby to mohlo bejt v casopisu v clanku o Vilhelmove, ze jako toci film kde bude sermovat - parada, ale zivy obrazy.. br.... A pritom se svatba takova pekny namet na reportaz.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 26. 9. 2017 09:43

Inak budem úprimný, pár svadieb som cvakol, ale zásadne odmietam byť prime fotograf, to považujem za peklo. Peniaze radšej zarobím inak.
Obdivujem ľudí čo sa tým dobre živia a držím im palce.

2 Dudisko
Tá posledná sa mi páči najviac, osobne by som tam vynechal tú krojovanú dievčinu čo je chrbtom (pol kroka doľava), ale asi to ani inak predpokladám nešlo.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DUDISKO 26. 9. 2017 10:01

Mohla byť veru krok v ľavo.. Ale tam bol hlavný fotograf.. A práskal to s bleskom na "polopriamo".. Ufff.. Som zvedavy aké fotky odovzdá.. Ak sa k nim dostanem..
DUDISKO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smikoto 26. 9. 2017 11:00

A já si zas myslím že ta krojovaná paní v popředí tomu obrázku dává hloubku (prostorovost) a to se mi líbí. Takže fajn. Nicméně 100lidí 100chutí
smikoto
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků