Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod rodri 22. 8. 2017 22:09

Kai Hansen, jeden z idolů mého mládí, ještě se mi doma někde válí jeho kazety. Jo, to byly časy :-)) .
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 22. 8. 2017 22:28

Rodri, tak to tě potěší že dva roky jsou s Michaelem opět součástí tour Helloween. Kai mimo to napsal nové věci, resp už mi pustil demo a neznělo vůbec špatně. Takže je na co se těšit, i v tom našem pokročilém mládí.
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 23. 8. 2017 04:42

Grimjaur píše:Bob222 cvakni mi majstra Kozu a ostatní, jsem zvědav kdo ze staré gardy tam zůstal.

Ak tam majster bude cvaknem.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fidko 23. 8. 2017 08:58

Nejde presunut Gancove tliachanie odtialto: viewtopic.php?f=212&t=1265249&start=255

sem ?
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Grimjaur 23. 8. 2017 10:56

Nestraš
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob222 23. 8. 2017 11:16

Inak ako správny fotoarcheológ som dostal do daru postarší canon 50D, tak idem skúsiť opačný postup. Neprestúpim, olouš zostane doma, ale skúsime zasa návrat ku klasike, čo to urobí. :D
Možno získam nejaké nové dojmy.

-- 23. 8. 2017 12:19 --

Grimjaur píše:Rodri, tak to tě potěší že dva roky jsou s Michaelem opět součástí tour Helloween. Kai mimo to napsal nové věci, resp už mi pustil demo a neznělo vůbec špatně. Takže je na co se těšit, i v tom našem pokročilém mládí.


Helloween som síce moc nemusel až na pár kúskov, ale rád popočúvam, ak prídu s novinkami.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 23. 8. 2017 16:16

Ja ted udelal par fotek v Bavorsky lese a na Sumave a urcite se sem chci jeste vratit v rijnu na par dni. Pokud nebude prset, tak to tady ma super atmosferu. Jen to neni na prvoplanovity foceni ala Ceskosaske Svycarsko a klasicke vyhlidky za vychodu slunce. Tzn. namixovat a rodinnou dovolenou je narocnejsi z hlediska casu. Ale i bez fotek je to super...
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 23. 8. 2017 17:03

A co takhle ukázat nějakou fotku? Na Šumavě jsem letos nebyl, ale chystáme se tam nám prodloužený víkend, na Kvildu, na Modravu nebo do Prášil.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 23. 8. 2017 18:39

Vse zatim rodinny fotky do alba, nema smysl publikovat. Navic sem jeste tady, tak je stejne nemam hotovy. Jinak na Modrave doporucuju hotel Madr a predevsim restauraci U Vsech Kukacek, co je jeho soucasti. To by mohlo uspokojit i tebe. Ja byl nadseny.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 23. 8. 2017 19:04

My jsme bývali ještě s malými dětmi velmi spokojeni v hotelu Modrava a pak v hotelu Šumava Inn na Kvildě. Od té doby je všechno jinak, Šumava Inn má nového majitele a provozní a hotel Modrava patří po rozvodu manželce bývalého majitele. To kouzlo obou míst spočívalo ve způsobu, jakým to ten původní majitel vedl a obrovské ochotě, se kterou plnili přání mojí ženy a dětí. To jak si pamatovali, co máme rádi. Nových hotelů je na Šumavě hodně, tyhle si dlouho držely skvělé regionální kuchyně, ještě třeba společně s Panenkou v Srní. Až tak, že jsme jezdili třeba na víkend na Svatomartinskou husu. Co se zhoršily restaurace, spíše si pronajímáme někde nějakou kvalitní chatu, třeba Kaštánek na Kvildě a vařím já (jde mi to lépe než focení).
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod Ganec 23. 8. 2017 19:16

Tá kvilda fakt existuje?
Ja že je to len vtip:

Kód: Vybrat vše
Baví se dva policajti:
" Člověče, co se ti stalo, že seš celej v sádře?"
" Ale, byl jsem na dovolené, na Kvildě a to byla dovolená za všechny prachy. Auto mi ukradli, stany zapálili, starou znásilnili, mě tam zmlátili v hospodě."
Potkali se druhý rok, ten druhej zase celej v sádře.
" Tak co, po dovolené?", už zase na Kvildě, tentokrát mi tam ukradli všechno, mě zmlátili, starou znásilnili, ta ti sotva lezla."
Potkají se třetí rok a ten druhej nemá v sádře nic.
" Tak co po dovolené?"
" Ještě ne."
" A pojedete zase na Kvildu?"
" Stará by jela, ale mě se moc nechce."


:D
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pemar 23. 8. 2017 19:34

Tohle je Kvilda a Šumava, jak ji známe:

Obrázek
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 23. 8. 2017 19:56

Tohle je presne ten typ fotky, co je ve vysledku cloveku k nicemu, ale je radost si ten cas udelat, projit tu Vydru a udelat par fotek. Presne tohle planuju na podzim. Ted s nespicim 4 mesicnim synem ktereho boli brisko, akcnim 3 letym a unavenou manzelkou to moc nejde.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pavelmeli 23. 8. 2017 20:13

V Prášilech mohu po všech stránkách doporučit Penzion Brücknerův dům. Rodinná pohoda, skvělé jídlo a okolí Prášil (minizoo, cyklostezky, turistické trasy...), je vyhlášené. Kamkoli je to kousek - Modrava, Srní, Žel. Ruda. Je to však o počasí a v zimě asi ne.
Po ránu... 5D + 70-200/2.8
okoli_prasil_06.jpg


P.
pavelmeli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pemar 23. 8. 2017 20:34

Já si z Prášil pamatuji hospodu U Michala, nějaký šílený konzum kousek od něj a celkem dobrou cukrárnu naproti. Prášily byly úžasné po otevření, všude houby a krásná příroda, nesmělo se tam stavět. Dnes je to o hodně více komerční, to ostatně celá Šumava.

Obrázek

Jedna vydra někde od Turnerovy chaty.
pemar
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků