Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod Puntík 23. 5. 2017 21:56

viewtopic.php?f=1902&t=1179831&p=11579762#p11579762

Co tě na tom tak irituje ? Bavit se s někým, kdo nechce pochopit, nebo (v horším případě) na to nemá , je asi nesmysl, že ? Klidně mu dovolím myslet si, že je vítěz..... ;-)

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 23. 5. 2017 22:05

Požadoval som od vás a od FOE-ho omnoho viac (a odvtedy zvýšil požiadavky)

Ganec ode mně něco požadoval? Co by ode mě mohl chtít? Olympus nemám, tak co bych mohl Gancovi dát? A co udělá s tím, když mu dát nic nechci? A perly mu házet už teprve nebudu.
ForeignerOnEarth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melancholický Trol 23. 5. 2017 22:57

Prosimich, co se to tu děje? Vždyť oni tu vyhublému Nobuaši Kazaikamurovi v roce 1970 vysvětlujou, že je dávno po válce. A on přece ví, že po válce není a že zvítězí pro slávu císaře.
Melancholický Trol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod BigglesO27 24. 5. 2017 05:24

Ale zase má přehled a rozumí i press releasům, válce i míru navzdory a přes potopení Jamata.
Naposledy upravil BigglesO27 dne 24. 5. 2017 05:25, celkově upraveno 1
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod landov 24. 5. 2017 05:25

Ja som vedel, že Cvach sa na to obočie chytí :-P
landov
Expert

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 5. 2017 05:49

Ganec,nic moc hezkého si o svém bratrovi nemyslíš on má přece taky Canon.Ke každé reklamě přistupuju s nedůvěrou,oni musí prodat a podřídí tomu všechno.Nebo je snad oly dobroser?Tomu snad sám nevěříš a jak rozumíš psanému textu už jsi nám předvedl na článku sulisuli.Ty prostě všechno vyložíš jak potřebuješ i absolutně jednoduchou věc překroutíš a ještě tomu věříš.A kloučku,po tom,čím já fotím je ti ho...no,i kdyby to byla krabice od bot.Jseš vůbec schopný pochopit,že mi Canon stejně jako Didiskovi,prostě a jednoduše vyhovuje?Zapoměl jsi odpovědět na jasně formulované a několikrát položené otázky.Na tobě je krásně vidět,že ani titul člověka od blbosti nezachrání.
Naposledy upravil standavfr dne 24. 5. 2017 06:19, celkově upraveno 1
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 24. 5. 2017 06:09

ForeignerOnEarth píše:Ganec ode mně něco požadoval? Co by ode mě mohl chtít? Olympus nemám, tak co bych mohl Gancovi dát?
Len také čosi, čo si ty požadoval odo mňa.
Pre pripomenutie:
Ganec píše:
FotoABC píše:Až mně Ganec předvede se svým PENem a 75/1.8 na plnou díru totéž, co zvládne D7100 a AF-S 85/1.8, tak si můžeme povídat.
rodri píše:FotoABC .. Co kdyby jsi teď ty předvedl nám, co umí D 7100 a 85/1.8 na C-AF, ať si můžeme povídat. Nebo se zase budeš jen vykrucovat?
Tak ja som už práve predviedol, FotoABC, si na rade!
Poprosím podobnú sériu: bez vymazaných záberov, na najnižšej clone (môžeš aj F/2), v pohybe .. a potom porovnáme detaily (fúziky, pupáčiky, mihalnice...). Máš o polovicu viac megapixelov, nemal by to byť problém...


ForeignerOnEarth píše:A co udělá s tím, když mu dát nic nechci?
Nič s tým neurobím. Zostaneš pre mňa obyčajnou sľubotechnou - na ktorej vyjadrenia sa nedá spoľahnúť - ako doteraz.
No a APS-C zrkadlovky v mojich očiach naďalej zostanú nespoľahlivé prístroje, ktoré určitým jedincom kazia charakter ^^
Naposledy upravil Ganec dne 24. 5. 2017 06:24, celkově upraveno 2
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ltokar 24. 5. 2017 06:11

Hmm, takze Ganec zahnany do kuta predsa len hryzie - uchyluje sa k osobnym utokom. Vasnivy diskuter, ktory vzdy a vsade diskutuje slusne a korektne /podla jeho slov, kto chce dohlada si/, zacal druhych napadat a urazat ich. No pekne ... :)

Takze Ganec, znova si sa vyhol odpovedi na vec ohladne objektivu, k fotke sa size snazis vykrutit, ale landov dal technicky lepsiu fotku /mihalnice sa mi zda tam boli/, o luckyshote nema zmysel sa bavit, tie si zatial predviedol akurat len ty sam gulometom a su zvacsa bud biedne, alebo nespravne zaostrene.

Inak teda stale nemam odpoved na otazku a) .. ANO/NIE ?
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 24. 5. 2017 07:20

Ganec píše:No a APS-C zrkadlovky v mojich očiach naďalej zostanú nespoľahlivé prístroje, ktoré určitým jedincom kazia charakter ^^

A toto si odlozim :-)
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standavfr 24. 5. 2017 07:30

Napíše Ganec,který APS-C zrcadlovku měl možná třikrát na hodinu v ruce a nebyl schopný s ní udělat normálně exponovanou fotku.Tolik asi ke schopnostem Gance,hlavně že má "názor".
standavfr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 24. 5. 2017 08:03

ForeignerOnEarth píše:A co udělá s tím, když mu dát nic nechci?
Nič s tým neurobím. Zostaneš pre mňa obyčajnou sľubotechnou - na ktorej vyjadrenia sa nedá spoľahnúť - ako doteraz.
No a APS-C zrkadlovky v mojich očiach naďalej zostanú nespoľahlivé prístroje, ktoré určitým jedincom kazia charakter ^^


To je len tym, ze ich nevies pouzivat. Zrkadlovky su v terene spolahlivejsie podstatne viac nez minimalne Olympus :-)
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BigglesO27 24. 5. 2017 08:12

Takže jak to bude s těma odpověďma? Je Speedbooster povolenej nebo není? Kde psal Pemar o tom, že technika nemá vliv na výsledek? A co ten objektiv? Když jde jen o 300mm, tak lže Oly nebo nelže? A co na to Jan Tleskač? A abych nezapomenul, kdy si Ganče lhal? Když si tvrdil, že FOE test zmanipuloval a nebo když si tvrdil, že ho nezmanipuloval?
BigglesO27
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 24. 5. 2017 09:21

Já si snad vážně, poté co se manželka vrátí do práce, nějakou tu Leicu koupím. Jen pro ten pocit, že se mě tyhle diskuze netýkají :-D
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pemar 24. 5. 2017 09:49

Já jsem měl podobnou frustraci z výbavy, jako má Ganec ze zrcadlovky, když jsem si koupil lyže na obří slalom. Příčina byla v tom, že jsem začal lyžovat až po třicítce, na ultra carvingových slalomkách, které jezdí v podstatě sami, takže jsem v podstatě lyžovat neuměl a když jsem si koupil lyže, které tu dovednost k fungování vyžadovaly, tak jsem měl problém. Čas do získání lyžařských dovedností jsem nenainvestoval, pochopil jsem ale, že problém je v mém umění, že lyže za to nemohou, žádnou kampaň proti lyžím na obří slalom jsem nespouštěl a gancovky jsem nezakládal.
pemar
Expert

Odeslat příspěvekod bob222 24. 5. 2017 10:09

lukas_highenergy.cz píše:Já si snad vážně, poté co se manželka vrátí do práce, nějakou tu Leicu koupím. Jen pro ten pocit, že se mě tyhle diskuze netýkají :-D

Ja takto uvažujem nad zenzou bronicou. Budem medzi temnokomorníkmi. Tam je to viac o fotení.
bob222
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků