Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz






Odeslat příspěvekod dadajax 29. 7. 2016 20:08

Obrázek

Se jdu projít na vzduch, lehnu si na kraj skály a kochám se zajímavou oblohou před západem slunce...a najednou se kolem mě seběhnou 4 kozy. A já zrovna výjimečně nemám u sebe foťák :D

Nicméně za menší úplatek mě pustili k sobě dost blízko, že jsem se k nim dostal dost blízko na focení z mobilu. Jen teda ta cca sekundová prodleva po stisku spouště u mého nexuse...to bylo o nervy :D https://www.instagram.com/p/BIdKtylBU67/
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grimjaur 29. 7. 2016 21:47

Kozy se nažraly a vlk zůstal doufam celý. :)
Technika : Furt se to mění
http://fotomobil.blog.mobilmania.cz/
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadajax 30. 7. 2016 08:32

Až na to že se jedna koza ***** že krmím jinou a začla mi okusovat kraťasy, jsem z toho vyšel bez úhony :D
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 30. 7. 2016 10:12

Ta koza je vyborna mobilovka - presne proto se vyplati mit neco na foceni stale u sebe....
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lotrandor 30. 7. 2016 11:41

Přistihnout kozu při něčem takovém zas není nic neobvyklého. Chtělo by to chatu na vesnici :)
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadajax 30. 7. 2016 11:59

Lotrandor: tak potkat něco takového 5 minut od obrovského sídliště v Praze je docela neobvyklé :)

Ale je-li libo nějaký méně obvyklý pohled, tak třeba koza hlavou dolů ze skály:
Obrázek
(na fotce to není vidět, ale je to fakt docela výška :) http://www.wmap.cz/opk/vmp/images/ros/44_PP%20Opatřilka%20-%20Červený%20lom%2005.jpg)

Ale vyfoť kozu takto zezadu aby z toho vznikla zajímavá fotka. A ještě k tomu mobilem. To prostě nejde :D
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Petr Luňák 30. 7. 2016 15:05

...dlouho nebude, Radku.

Obrázek

Ze zakulisi foceni neoriginalniho portretu. Bez ponorky. Tak je to tu asi off topic.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ganec 30. 7. 2016 15:15

Petr Luňák píše:S Lunakem se situace opakuje pokazde, kdyz antilunakovcum dojdou, nebo vubec zadne nemaji, argumenty.
Skôr až keď na tie argumenty vôbec nereaguje.
(ako napríklad na to "Upozornění administrátora" v tvojom podpise)

Jasne tu bolo napísané, že stačilo. Že to zašlo až tak ďaleko, že každý ďalší podobný príspevok bude zmazaný.
(že to nemá nič spoločné s bezzrkadlovkami, ani APS-C zrkadlovkami - a teda že podľa pravidiel fóra to už malo byť offtopicované/zmazané už dávnejšie a bez varovania - je ešte ďalšia vec)
Normálne rozmýšľajúci diskutujúci to pochopí a ďalší takýto príspevok už nenapíše.
Ďalší (ktorý možno toto upozornenie prehliadol) si ho určite všimne po zmazaní jeho príspevku. A pochopí to.
No ale rozčuľovať sa nad tým, že moderátor robí to čo by mal robiť .. a plní to čo sľúbil .. to asi fakt môže len Luňák :-|
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků