Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod dadajax 13. 10. 2015 19:56

Je fakt že Canon bezzrcadlovky jsem viděl jen u japonských turistů v centru Prahy. Jinak u nás nevím o nikom kdo by si to pořídil, nebo o tom vůbec uvažoval :)
dadajax
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 13. 10. 2015 22:53

Výstřižková služba mi poslala toto "17.10.2015 18:40 - 19:20 Martin Kozák Prezentace tvorby + beseda - sport" - prej velká akce. Kdyby byl v publiku Ganec, mohl by vznest nejake dotazy.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr Luňák 14. 10. 2015 01:24

To jsou trable. Ja dnes po meste lital a shanel pitomy jeany. Bez sance. Vsude pouze velikosti pro anorektiky a hrace pincesu. Jako sorry, ale nejsirsi nohavice 31cm??? A sundavat to budu nuzkama, ne? :D

A jeste par fotek z "nekvalitniho smejdu", "o kterem nikdo normalni neuvazuje" :))

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ostre protisvetlo, nebo naopak slunicko tesne nad hlavou... tohle bych fakt pres display fotit nechtel.
Petr Luňák
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Breit 14. 10. 2015 06:10

Petr Luňák píše:To jsou trable. Ja dnes po meste lital a shanel pitomy jeany. Bez sance. Vsude pouze velikosti pro anorektiky a hrace pincesu. Jako sorry, ale nejsirsi nohavice 31cm??? A sundavat to budu nuzkama, ne?

Obdobná zkušenost, nakonec jdu/jedu do Luigiho a koupím, jako už několik let za sebou, Pierre Cardin :). Jenže jsou až na druhým konci Plzně.
Pavel Breit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 10. 2015 07:22

Kamarad mne zlanaril na velky odevni vylet do Rakouska, utrati tam 15-50 000 Kč a dva roky nemusi nic resit. TO je na mne moc, ale vzal jsem si 10 000 s tim, ze koupim sako, svetyrky, lepsi rifle proste business casual. Kamarad je horolezec a sportovec, ma asi 60 kg, takovej "velkej zokej Vana".
Zavedl mne do prvniho "echt" obchodu v centru a fakt to meli levny, Hilfiger za 1000 Kc apod. Kouknu na "tyc" s svetyrkama, jedna velikost a snad 10m tyc, velikost XS, jdu dal a dojdu nakonec, kde meli minitycku s dvema svetyrkama (puvodne jich tam bylo tak 10) velikosti "L", tedy cca 2 velikosti pode mnou. Rikam si ze jsem spatne a hledal jinde v jinych shopech. No nakonec jsem si dal BurgerKing, koupil si kšiltovku HardMachine a jel 150km domu. Neuveritelny, jak je to mozny?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lotrandor 14. 10. 2015 07:35

Radek71: normálka, šijou na Mareše apod. (Blažek), Tommík je drahej jen u nás, v NY se prodává tričko za 10 babek, prostě spotřebák. Druhá věc je, že u nás se prodávájaí věci z loňský až předloňský kolekce. Ne že by mě to trhalo žíly, ale nemuseli by to dávat za plnou cenu. Platí obecně, pro většinu značek. Tohle ale vidíš až při srovnání, třeba když žiješ v pohraničí a můžeš vyjet. I tak se vyplatí jet dál než 100km, za čárou jsou už přizpůsobený :)
Lotrandor
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 14. 10. 2015 07:45

Za mne uplna blbost, mam na 10 let vystarany s nakupama v "zarucenym raji", uz ten pocit, ze nastupuju s peti papirovejma kabelama 150km od baraku je na zaludecni vred, notabane kdyz nic nekoupim.
Ten cyklus 10 let mam napevno u vseho. Kazdych 10 let zkusim Linux, V krouhac, podivat se na nejaky novy serial, precist si nejlepsi severskou detektivku na svete a dalsi pokus dam az za 10 let.

-- 14. 10. 2015 08:46 --

Teda hlavne to platilo od "digitalu" a ted o "CSC". Akorat interval jsem zkratil na polovinu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 14. 10. 2015 08:39

Obliekanie a veľký chlap je celosvetovo problém. Norma je metro - lumbersexuál prťavý a chrdý. Mám 1,92 metra 90 kg a je to zážitok nájsť niečo na seba. Obliekam sa v Maďarsku a v Reichu.
Hlavne ale kvôli tomu, že v SK je cez 50% tovaru v kamenných obchodoch (aj svetové značky) fejk, v zahraničí je to číslo o niečo nižšie.
Prekvapivo dobre sa dá obliecť v HU, v pohode to tam dá aj 160 kg kamoš.

Inak ja skúšam foťáky tak každého pol roka. Ale skôr ma baví hrabať sa v bazári, je to taký úchylný koníček.
Minule som stál na stredoformátovým pentaxom, dlho uvažoval či sa vrátiť alebo nie, ale potom som si spomenul na chémiu, strelené farby, ****ú kúpelňu a červenú žiarovku zakázanú Bruselom a prešla ma chuť.
Ale raz do vitrínky pôjde...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miroslav.cizek 14. 10. 2015 09:42

dadajax píše:Je fakt že Canon bezzrcadlovky jsem viděl jen u japonských turistů v centru Prahy. Jinak u nás nevím o nikom kdo by si to pořídil, nebo o tom vůbec uvažoval :)

Já bych Canon M3 chtěl :) Ale je pravda, že jsem ho taky ještě v reálu jinde, než v obchodě neviděl :-))
A mám zcela konfekční velikost, 178cm a někde M, někde L, takže co se týče oblečení jsem v pohodě , ale zas to má tu nevýhodu, že velké crossbody, messenger bag, už je k mé postavě nepoměrně velké. Což na pracovní akce nevadí, ale občas to vypadá fakt divně a nejednu brašnu už jsem si kvůli tomu nekoupil :-D
miroslav.cizek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 14. 10. 2015 15:05

Petr Luňák píše:To jsou trable. Ja dnes po meste lital a shanel pitomy jeany. Bez sance. Vsude pouze velikosti pro anorektiky a hrace pincesu. Jako sorry, ale nejsirsi nohavice 31cm??? A sundavat to budu nuzkama, ne? :D


No ač bych u tebe asi vizuálním testem sportovec/nesportovec jako sportovec nevyšel, tak mam uplně ten samý problém. Ale ne v absolutní hodnotě, ale v poměru pas/nohavice. Když sou mi kalhoty v pase, tak se nevejdu přes stehna a naopak, když sou mi stehna, tak je pas uplně mimo... No nedá se s tim moc dělat. U jeansů "na ven" se to nějak vybrat dá, ale u kalhoty do práce, když nechci jít v obleku, je to celkem problém... Řešení sem zatim moc nenašel. Takže fakt rozumim.

-- 14. 10. 2015 16:10 --

Radek71 píše:Kamarad mne zlanaril na velky odevni vylet do Rakouska, utrati tam 15-50 000 Kč a dva roky nemusi nic resit. TO je na mne moc, ale vzal jsem si 10 000 s tim, ze koupim sako, svetyrky, lepsi rifle proste business casual. Kamarad je horolezec a sportovec, ma asi 60 kg, takovej "velkej zokej Vana".
Zavedl mne do prvniho "echt" obchodu v centru a fakt to meli levny, Hilfiger za 1000 Kc apod. Kouknu na "tyc" s svetyrkama, jedna velikost a snad 10m tyc, velikost XS, jdu dal a dojdu nakonec, kde meli minitycku s dvema svetyrkama (puvodne jich tam bylo tak 10) velikosti "L", tedy cca 2 velikosti pode mnou. Rikam si ze jsem spatne a hledal jinde v jinych shopech. No nakonec jsem si dal BurgerKing, koupil si kšiltovku HardMachine a jel 150km domu. Neuveritelny, jak je to mozny?


Já nevim, jestli je to tim, že sem v Německu skoro pořád, ale už tam z toho nakupování taky nějak nadšený nejsem. Max po Vánocích, když sou slevy. S business casual kalhoty (zase chodit zbytečně kařdý den v obleku taky nemusim) tam mam podobný problém jako tady a obleky/košile sou o něco lepší (ale cenově mi to co kupuju až tak zásadní rozdíl nepříjde), ale že by to bylo jako v 95tym, kdy sme vyráželi do Drážďan, to už opravdu ne...


Jinak mě se nejvíc osvědčilo, nechat si ušít košile v Thajsku. Mam je už pár let a pořád je mam všechny a neni na nich znát žádný problém... Jen mě mrzí, že jsem si tenkrát nenechal ušít i pár obleků. To je pro mě tady za trest. Při 180cm a ca 72kg mi je většina obleků velká, pokud nepočítám takový ten moderní typ "elasťáky", co k tomu asiati nosí nazouvací boty bez ponožek... Ale do toho fakt nejdu :-D I když teď co je na Chodově T.M.Lewin, tak je to lepší.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 10. 2015 15:37

Tento fotak urcite Canon zachrani vo svete CSC :D
http://www.digimanie.cz/maly-canon-eos- ... m-lcd/6259
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Allydamm 14. 10. 2015 16:07

No jistě za 600$, když se tomu dá správná PR masáž bude se to prodávat jako rohlíky.
Allydamm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 14. 10. 2015 16:31

hlavně ten nový seťák je už na papíře perla - na 45mm f6,3 je čistá frajeřina 8-)
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ltokar 14. 10. 2015 16:35

Asi pokus o naryzovanie na ludoch, ktorych najprv zmasiruju rozni bezzrkadlovkari, resp. prizivenie sa na Olympus reklame, ake je to malicke a neviem ake, pricom to ma nalepku Canon. Som zvedavy, kedy sa zacnu presadzovat f7.1 objektivy ..
A30, S45, Ixus, FZ18, K-x, E-PL1, Stylus 1, K-5iis, E-M10
ltokar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod reign 14. 10. 2015 16:40

ale líbí se mi nový kompakt GX5, to se mi zamlouvá více než PENy
reign
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků