Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 2. 3. 2015 21:01

Ganec: ten kluk s brejlema je po rozkliku super, na pinčes jseš jednička 8-)

-- 2. 3. 2015 21:02 --

...ale to už bráchu jebne...
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kozakm 2. 3. 2015 21:34

Já jsem možná divnej, ale proč se z té fotky všichni rozplýváte? Výrazy jsou na pinpongu mnohem lepší, podobných momentů plno, za mě je to jen cvak z tribuny.
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Calven 2. 3. 2015 21:55

Nerozumies tomu... ;-)
Calven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 2. 3. 2015 22:06

Tak jistě, ale jsme v Bolíkově a ty kachličky kolem oken jsou docela pěkný. A z nuly se dobře roste. Každej kdo čeká na doskoku za pískovištěm tak něco donese, včetně kamery na stativu od CCTV.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 2. 3. 2015 22:58

kozakm píše:Já jsem možná divnej, ale proč se z té fotky všichni rozplýváte? ...za mě je to jen cvak z tribuny.
Samozřejmě, na druhou stranu je zvláštní, že se špičkový profesionál poměřuje s amatérem čtvrté cenové skupiny. Asi bych se zamyslel...... a nejen nad tím.

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FotoABC 3. 3. 2015 00:20

---
FotoABC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 3. 3. 2015 00:21

Jezis ja to uplne vidim jako v roce 2003, kdyz jsem na vystave kocek vyfotil kocku a dvou lidem se libila. Dal jsem ji do ramecku a dal tam razitko s kopyrajtem.
Kvuli temto situacim je dobry, kdyz se clovek od nekoho uci, zrychli to 5x. Tady je progres ze misto 4000 fotek z ktere se nedalo nic vybrat, vybral z nejake nezname serie jednu. Stat u prekazky pri dostihu, fotit tycku, cilovou rovinku, volejbalovou sit, to me teda ale tak 10 let absolutne nebavi.
Hlavne ta vlastni ostuda v hlave "ted jsem tady 40 minut stal a furt jsem to mackal tady do te zatacky z ktery vyjizdely auta" - doprdele, co to jako je. A odchod na parek. Kozaka to taky nebavi, ale ma dlouhy skla a hypoteku, tak co ma delat.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ganec 3. 3. 2015 00:45

kozakm: máš pravdu v obidvoch tvrdeniach:
1) naozaj som fotil len z pódia .. naschvál .. veď som to už spomínal
Ganec píše:..povedal som si že nebudem, ale po 7-mich hodinách som neodolal a čosi cvakol aspoň z pódia...
Teraz mi je trošku ľúto že som nepofotil aj ostatných, ale len dáke 4 zápasy...

2) naozaj boli aj lepšie momentky:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Olympus PEN-F a E-P5 + mZuiko 17, 45 a 75 mm F1.8, 75-300, 12-50, Sigma 30/1.4
(historická zbierka: Oly SH-2, Fuji F50fd, Konica-Minolta Z10, Casio EX-V8, Sony H20, Olympus PEN E-P1 TLK + Lumix 20 mm F1.7)
Ganec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozakm 3. 3. 2015 00:58

Puntík píše:
kozakm píše:Já jsem možná divnej, ale proč se z té fotky všichni rozplýváte? ...za mě je to jen cvak z tribuny.
Samozřejmě, na druhou stranu je zvláštní, že se špičkový profesionál poměřuje s amatérem čtvrté cenové skupiny. Asi bych se zamyslel...... a nejen nad tím.

Zdravím


Jako bych tu cítil krokodýla...
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 3. 2015 01:05

Hlavní je, že si případáš jako vítěz...... ;-)
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek71 3. 3. 2015 01:16

To vam reknu co se mi ted stalo. Prvni jsem uvidel post Puntika "Hlavně že si případáš jako vítěz...... ", pak jsem odroloval nahoru a tam byly ty fotky, podle kterych si Kozak ma myslet ze je vitez. Prvni fotka bez micku, pahyl nohy ctverec, hm... druha fotka cosi podivnyho bez stolu, no.... treti jakoze dobry, ale vsechno vostry, asi to fotil 400mm F11 na 68 000 ISO, no...OK, posledni fotka neni videt do obliceje, noha v hlave, prolit jsem to nahoru a hmhm, no ty vole, lepsi to asi je, ale.... a zacal jsem psal jakoze teda asi je blbej den a pak jsem uvidel toho krokodyla 00:58 a prislo mi to cely podezrely a odroluju nahoru a von ty fotky postoval Ganec. No neni to pekny?
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Puntík 3. 3. 2015 01:21

Jo, je to pěkný. Kozakm a Ganec jako rovnocenní soupeři.... takový duel se jen tak nevidí. :-))

Zdravím
Puntík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 3. 3. 2015 05:42

Zas tu blbnete na kvadrát? :-)

-- 3. 3. 2015 05:44 --

Inak pinčes milujem a doma mám stol a rád si zahrám, ale fotky z toho sû stelesnená nuda...
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gamut 3. 3. 2015 07:35

Jo když se fotí naschvál, tak vyleze kdeco včetně šumu a posterizace. Na míček nehledě na světlo je i 9 málo. Jak naschvál :-D
Gamut
Návštěvník

Odeslat příspěvekod FotoABC 3. 3. 2015 08:26

---
FotoABC
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků