Sony NEX-6

Diskuse o přístrojích s výměnnými objektivy bez zrcátka

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod metyn 1. 4. 2014 05:17

a kupovals na těch superkamarách? tož potom poreferuj jak ti donde, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 1. 4. 2014 14:15

jo - chvíli to trvalo, ale dnes mi došel mail, že byla platba přijata a foťák odeslaný, tak jsem zvědavej jestli to bude nějakej vystavenej kus za tu luxusní cenu, vrácenej, ohmatanej, nebo cihla.. no nechám se překvapit :D

jestli bude objektiv nějak zapečetěný apod, tak to ale budu moct vyzkoušet až s tím 35@1.8 OSS co budu kupovat koncem tejde, pač zoom chci prodávat jako nový asi za 3,700 :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HONZIK63 2. 4. 2014 10:17

Platba předem na internetu ? Celkem dost odvážné řešení. Zvláště , když je to levnější tak o dva rabaty jakéhokoliv prodejce. Držím palce ,já bych tedy nespal.
HONZIK63
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrej Bobek 2. 4. 2014 11:15

Platba dopredu je bežná vec. Horšie je ale skúšať to u niekoho s podozrivo nizkymi cenami, resp. pri prvom nakúpe u takého predajcu.
Ondrej Bobek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 4. 2014 14:25

tak dnes nic nepřišlo.. :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 4. 2014 16:13

tak co, furt nic? Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2014 18:43

jo dnes doma - ale dnes ho taky zdražili o 5L zpátky na standartních 20,7L, takže jestli někdo čekal s nákupem jak dopadnu já tak: dobře, ale supercena je pryč :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 4. 2014 19:49

a mám to, gdo zaváhá nežere, než sa vyprdolím tož abych si nechal zajít chuť, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HONZIK63 3. 4. 2014 20:09

:tleskani Bravo , tak ti to vyšlo , gratulace. Mno pakliže .tu nízkou cenu změnili ihned ,tak to byl buĎ překlep ,,s dph a bez ní,, nebo vratka do 14-ti dní a druhotrný prodej bez zisku.Každopádně super kup.Měl by jsi to poznat hnedle z číslování fotek po vložení karty pokud to někdo nevynuloval. Teď už jenom fotky.
HONZIK63
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2014 20:12

metyn

nj, já byl zase pokusnej králík :lol:

ale než se to naučím ovládat tvl :roll:

zlatý Fuji HS30 s přímejma tlačítkama na ISO, WB, AF/MF apod. vlevo od displeje.. tu je ostřní v menu pod jednou položkou, WB zas úplně pod jinou položkou :lol: kompakt no.. ale sakra výkonnej! :-]

-- 3. 4. 2014 20:21 --

akce byla snad 12 dní a celkem dlouho i po tom co jsem objednal = nebyla na jeden kus.. každopádně jsem ho prohlíd svým makro zrakem a nenašel jsem žádný otisky, mastnotu, prach, odřeniny, na baterii to nešlo ani zapnout takže asi nikdy nenabitá, obrázek něco000001... asi je to nový

trošku mě zklamalo, že tam není nabíječka (u obou UZ jsem ji teda vždy měl) je tam jen micro USB-USB pro nabíjení přímo ve foťáku z PC + redukce přímo do sítě ještě, objektiv byl nasazenej a když ho sundám, tak tam budu mít díru dovnitř - není tu žádná záslepka/víko na tělo holé, guma na voko a koženej pásek :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 4. 2014 20:21

vím o čem mlůvíš, sám sem chtěl přejít enom k vůli hledášku, mám nex 5n, výstup pro mě supr, jo a ten zákl obj budeš teda půšťat dál? Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2014 20:35

no ISO 3200 tu vypadá jako ISO 200 na tom Fuji.. obrazovej výkon se slabým světlem je pro mně teda bestiální a posun od UZ je tu znát :D

jj, i když je ten objektiv fakt malinkej ve vypnutí / pohotovostním stavu a motorovej zoom prstencem má luxusní odezvu, tak já zkusím štěstí s pevňákem na ty cesty :-) a říkal jsem si, že bych to dal na aukro za 3500 - jenom nemám krytku ani na tělo ani na 2. stranu objektivu :-|
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 3. 4. 2014 20:56

jinak na ty čudlíky a kolečko vzadu si možeš navolit takové ty najvjec používané fce, iso, hdr, intenzitu blesku, zámek expozice atd, mět enom jedno pevné sklo take néni moc dobré přeca enom je lepší mět alespoň 2 - 3 skla. já sice na to moc nejsu ale proti gustu žádný dišputát jak sa říká, Meta
metyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 4. 2014 21:07

tj budu mít 20@2.8 , 35@1.8 a 85@1.4 - možná i 50@1.8 kdyby mně nějak chyběl :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 5. 2014 14:04

tak po dlouhým a náročným vybírání mezi těma pár šuntama pro e-mount :D jsem tady se svojí finální sestavou ;-]

ryba
výleťák
záklaďák
portréťák
macro - je šit - tento žánr ale nedělám
tele - neexistuje (když pominu ty trapné atrapy zrcadlové od samyangu) - ale taky sport nefotím a pro pár obrázků ze zoo a z rybníka bych stejně 20-40L nikdy nedal
zoom - jen předražený f4 zeisslové, takže nic

nakonec tedy 4x pevňák - 2 plný manuály, 1 sigmička, kterou jsem zvolil před originál palačinkou sony a jeden s plnou podporou hybrid AF a stabilizací origo sony.. no kdo nepotřebuje tele, na macro bere spíš reverzňáky než origo macra 1:1 a za zoomy mu nevadí vypláznout 20L/kus tak si i u e-mountu vybere :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků