Kdy nahradí bezzrcátka APS-C zrcadlovky?

Obecná diskuse aneb Co se jinam nevešlo

Moderátor: Moderátoři DIGIarena.cz

Odeslat příspěvekod reign 16. 8. 2017 19:41

Mně se náhodou koncepce malé tělo plus grip líbí velmi - nasadím podle potřeby. Jen to nesmí stát prachy navíc a když tak třeba litr. Jinak je to jako širokáč bez sluneční clony.
reign
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 17. 8. 2017 03:50

Mne osobne by tiez nevadila, ale niektore modely ako napriklad E-M1 by sa mohli fakt robit vacsie a idealne s integrovanym gripom. Na mojej E-M1 ten grip nesedi idealne a obsac mam dojem, ze sa mi lame pod rukami. Na MK II to sedelo skvele, ale je otazne, co po case. Kompaktny fotak to tak ci tak uz nie je.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rodri 17. 8. 2017 04:46

Me maly telo a
grip taky vyhovuje, vetsinu casu mam grip nasazeny na tele(EM5), obcas ale chci neco malyho, takze telo bez gripu plus par pevnych objektivu nebo kratkej a dlouhej zakladak do maly brasnicky co muzu nosit pres rameno pod bundou a je pohoda. K EM1 Mk1 si grip koupim taky, jen cekam na dobrou bazarovou cenu, novej kupovat nebudu, cena je uplne mimo. To, ze u M1 nesedi grip na tele poradne me prekvapuje, u M5 sedi
perfektne a to je dvoudilnej.
rodri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidko 17. 8. 2017 05:50

Takto, on sedi. Ked drzim fotak a snazim sa gripom pohnut, nehne sa, ale kd mam nasadeny vacsi objektiv (ako je napriklad ta 40-150) a som do neho zapreny dlanou, obcas citim take vrznutie. Moze to byt samozrejme chyba konkretneho kusu. Na Olympus Tour som mal E-M1 MK II s nasadenym gripom a ten drzal vyborne aj s 300mm f4.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 17. 8. 2017 07:46

bob222 píše:Podľa diskusie to vypadá, že ideálne bezzrcátko by malo obsahovať pressovar.

https://www.flowee.cz/eco/technika/1644 ... varit-kafe
tajnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 8. 2017 08:20

No vida, kam ten vývoj speje.

U gripu razím pravidlo, že doma veľká mašina a na prechádzky malá. Len mi trochu vadí, že u toho olouša M-5 ten grip to pekné telo dosť zoškaredí. Na machrovanie u neznalých vonku je to potom zlé. :D
Ale fakt je, že olouš nevie čo by za tie gripy najprv pýtal a potom to prihadzuje pomaly k novej krytke. Takže je ich dosť.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fidko 17. 8. 2017 08:22

Olympus ma obecne drahe prislusenstvo.
Fidko
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas_highenergy.cz 17. 8. 2017 08:23

Tak z clanku jsem precetl jen nadpisy, ale fakt me nenapadlo, ze muze nekdo chtit vyrabet takovou kravinu. Bude to velky, drahy, poruchovy, prehrejvat se a clovek to pouzije mozna jednou za den... :-D Si radsi nekde po ceste to kafe koupim. Nebo se da koupit rucni pressovar. Sice taky zbytecne velky, ale furt lepsi nez v mobilu.
lukas_highenergy.cz
Moderátor

Odeslat příspěvekod kozakm 17. 8. 2017 09:48

Zas tak velký to není, ale ohřeje to vodu jen na 60 stupňů, což mi připadá na kafe trochu málo. A udělá to jen 25 ml nápoje. A jedno kafe vychází na půl eura. Každopádně pobavilo :)
kozakm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wikxzen 17. 8. 2017 11:20

Tak explodující telefony už jsme tu měli. Už někomu vybuchl mobilní kávovar v kapse či v ruce? Ještě ne... ale to příjde.
wikxzen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 11:49

To ze tomu neveri ten, kdo to bude vyrabet je jasne, ale v tomto pripade tomu nemuzou neverit ani ti, co se na to skladali v rwmci nejakeho crowdfundingu.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bob222 17. 8. 2017 12:29

Tak ono je to blbosť jak cyp, ale verzia s poldeci slivovice by možno bola priechodná! :D A ani by nebolo treba ohrievať.
bob222
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 12:35

Píč_ovina musi byt jednoducha jako fidget spiner, vsechno slozite to ma spocitany driv nez se to vyrobi.
Radek71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grimjaur 17. 8. 2017 15:49

Radek ma recht.udelat placatku s deckou objemem jak kryt bych videl velmi realne. Slivovice nebo whiskey edition by mel podle sanci na uspech
Grimjaur
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek71 17. 8. 2017 16:17

Bejvalej spolecnik ve firme prodava mobilni kavovary do auta a na motorku, jsou na to i billboardy, ja jsem hodne kavovej typ.... rikam si, bude *****, koupim si to.... jdu za nim, ze teda jakoze co to prodava a at mi to ukaze... no to jsem si sedl na zadek... ty si koupis vergl, kterej udela jedno preso..... a.....a.....musis do toho nalit vrouci vodu... wau. Au, to boli. Takze jedu na motorce, vytahnu kavovar, vytahnu varnou konvici na 6V?, uvarim vodu, naliju do kavovaru a udelam jedno preso. Au, to boli.
Radek71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků