Lg g4 divné chování displeje

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 31. 1. 2018 16:33

Jelikož mi po mnoha pádech popraskal displej natolik že se telefon nedal rozumně používat, byl jsem nucen ho vyměnit. Na YouTube jsem našel návod takže jsem pouze koupil displej a pustil se do toho. Displej ze zadní strany jak je digitizér byl nějaký špinavý, což ve mě vyvolalo paniku jestli je to opravdu nový kus a ne nějaký repas či co.

Displej jsem podle návodu tedy vyměnil a vše funguje až na to, že když silně zatlačím na bradě jak je logo LG tak blbne obraz (půlka displeje zčerná atd). Několikrát jsem mobil znova rozmontoval a hýbal s tím flex kabelem. Už je to dobré, jen nesmím tlačit doprostřed té brady. Co ale nechápu je to, že při přehrávání videa v režimu na šířku mi pravá strana displeje nechce fungovat - chci třeba video posunout skoro ke konci tak kliknu na posuvník ale nic se neděje, korektně funguje jen levá strana. Ovšem když třeba v režimu na šířku procházím web, nebo píšu na klávesnici tak je vše v pořádku takže mi hlava nebere proč u videa najednou pravá strana nereaguje ale u webu nebo psaní problém není. Co s tím? Mám ten displej zkusit reklamovat jestli mi náhodou neprodali displej s vadným kabelem? Teď je otázka jestli se to reklamovat dá když jsem si displej namontovat jako laik svépomocí a ne v servisu kde mají na tohle *papír *.
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 31. 1. 2018 18:00

Podle mě chybí podstatná informace, kde byl díl zakoupen. Repasy se určitě prodávají.

Já bych měl na příště takový tip. Na netu se za 500-1000 běžně prodávají chcíplé G4 s bootloopem. Stačí třeba jen vyměnit desku za svoji- to je u G4 tak na 10 minut...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 31. 1. 2018 19:07

Topes
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků