Sluchátka na sport

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vrzalík 4. 9. 2017 13:38

Ahoj, prosím zkušené a odborníky o radu. Doporučte mi nějaká sportovní sluchátka na běh ( cyklistiku). Budu je používat s iPhonem. Chtěl bych bezdrátová, nechce se mi do nich vrážet nějak moc peněz, dejme tomu něco kolem 1000Kč, může to být i o trochu víc. Díky!
Vrzalík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 5. 9. 2017 09:58

Zkus se podívat na KZ ZS5 s BT modulem. Drží dobře a za tu cenu rozhodně stojí
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spearfish 5. 9. 2017 11:02

ZS5 jsou fajn za dobré $, ale možná bych se vyzkoušel podívat i po nějakých "otevřených" modelech (pokud iem otevřené vůbec existují), kdysi jsem na toto používal Sennheisery mx665 (drátové v podstatě pecky s aretací v uchu) a z hlediska bezpečnosti byly určitě lepší než špunty, bylo přes ně slyšet zvuk okolních aut apod. Zrovna u cyklistiky mi to neslyšet okolí přišlo celkem nebezpečné. Pokud Ti toto nevadí pak cokoli s výměnným kabelem lze v zásadě použít jako BT sluchátka po připojení BT modulu.
spearfish
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 5. 9. 2017 14:26

nebo BT dongle třeba od Xiaomi a dá se pak použít jakákoli sluchátka.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 9. 2017 14:49

Neviem, ci toto riesenie ZS5+BT kabel je uplne vhodne na behanie, ten BT kabel od ZS5 nema tak uplne silny prijem, obcas vypada :( Robi mi to na mobile aj na Shanlingu, staci sa trosku otocit...
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hrabe.x 6. 9. 2017 08:30

taky něco na sport s BT budu kupovat. Ty ZS5 nevidím jako vhodné, kvůli váze, odpojitelný kabel nebude dělat dobrotu. Chce to nějaké speciály na sport.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 9. 2017 08:54

ZS5 jsou lehký, drží dobře v uchu a kabel drží taky fest, ale asi se daj sehnat i lepší sluchátka na sport. Nicméně představit si s nima sportovat umim.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hrabe.x 6. 9. 2017 09:01

no je jasné že s kvalitou zvuku musí jít člověk dolů, ale jde o to že když budu na kole šlapat dlouhej kopec hodně se spotím. Nejde jen o to že kabel drží fest ale chce to něco vodotěsného.
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 9. 2017 09:39

hrabe.x - no prave tie ZS5 su pomerne lahke na to, ze nie su najmensie.
Inak, dnes som sa rozhodol, ze ich predam - vratane BT kabla a strieborneho kablika, este som nestihol dat inzerat.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hrabe.x 6. 9. 2017 09:51

no já v této zvukové kvalitě jedny sluchátka /kabelové/ mám, ty na sport musí být voděodolné, zvuk je až na druhém místě. Ale určitě rychle prodáš. :-)
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 9. 2017 10:15

Mam pocit, ze tie nove BT od Xiaomi su vodotesne... pozri na tie, casto byvaju v zlave na gearbeste.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 9. 2017 11:22

@Vrzalik: mam ZS5 s BT kablom v bazare, ak mas zaujem.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 9. 2017 11:53

Já na kole i na koloběžce používám úplně normální špunty, žádnou vodotěsnost neřeším a ještě se mi nestalo, že bych měl někdy problém. Pokud po cestě nespadneš do rybníka, tak bych to asi tak neprožíval. BT kabel jde nasadit asi na jakákoliv sluchátka s odpojitelným kabelem, ať už je to MMCX nebo dvoupin. Jde jen o to sehnat správný kabel. Vyloženě jako sportovní sluchátka byly uváděny např. Trinity Atlas. Ty mají MMCX konektor, tudíž není problém pořídit kabel a hraješ.
Ještě bys sis mohl na řidítka přidrátovat BT repráček :-) To by si se potom potu nemusel obávat :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 9. 2017 11:59

mrazik: len to by uz musel byt zase narazuvzdorny repracik a keby zacalo prsat, tak zase vodeodolny aspon so stupnom ochrany IPX4 :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hrabe.x 6. 9. 2017 12:08

to není příliš vhodné pokud je ta sportovní aktivita spojena s nadměrným pocením. Například Sony MH1 mají filtry kde stačí nepatrně vlhkosti, zvuk se zastře./vstupní filtr se vlhkostí ucpe, je nutno počkat až se to vysuší/. Vícepásmové Fidue co mám mají volně průstupnou díru. To má ten pot stékat k reproduktorům? To asi ne. Chvíli to vydrží, ale není to řešení. Nejvíc mi vydržely někdy před 15 lety Sony phontophia, ty měly na vstupu kovový perforovaný kroužek
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků