Nové high-end in-ear Hifiman

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 14. 1. 2017 13:32

Hifiman v rámci CESu představil dva nové modely in-earů, se kterými se chce více zařadit mezi high-end výrobce přenosného audia. Bohužel marketingový tým Hifimanu představení nových modelů vůbec nezvládá a tak tu máme zatím jen první informace a mix nepříliš dobrých fotek.

Hifiman RE-800

Obrázek

Model očividně navazující na RE-400 a RE-600, očekávejme tedy opět 1 dynamický měnič středních rozměrů. Tentokrát ale zabalený do méně vkusného lesklého zlatého těla a s cenou 690 USD.

Bohužel, i přes vyšší cenu sluchátka nemají výměnný kabel, což ve spojitosti s nižší kvalitou Hifimanu ve mě nebudí moc velkou důvěru.

Hifiman RE-2000

Obrázek

Vrcholový model značky za 2 000 USD!

Máme tu pouze 1 dynamický 9,2mm měnič a spoustu řečí o revolučních technologiích.

Z prvních fotek vypadají dost mohutně a ošklivě, ale prý se jedná o prototyp a tak můžeme jen doufat, že finální produkt bude více odpovídat své ceně.

Potěší výměnný kabel, zapuštěný 2-pin.


Jsem zvědavý, s jakým zvukem Hifiman přijde. V posledních letech jejich in-eary přicházejí se zvláštním a ne úplně podařeným laděním a zvukově stále nenavázaly na laťku danou modelem RE-272.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 4. 6. 2017 17:56

Re-2000 i nižší RE-800 máme už i v nabídce lokálního dovozce: https://www.ketos.cz/hifiman-re-2000

RE-2000 nakonec dostalo pozlacený povrch, asi aby při té ceně 2 000 Euro působily hodnotněji.

Jinak RE-2000 jsem měl možnost krátce slyšet, zvukově hodně povedené, určitě nejlépe vyladěný IEM s dynamickým měničem co jsem slyšel(tedy výrazný opak než RE-1000). Zda ta kvalita úplně odpovídá ceně si nedovolím úplně soudit. Nijak extrémně mě jejich zvuk neohromil, ale byl určitě hodně fajn.

Ale po stránce pohodlí mám pochybnosti, sluchátka jsou to hodně mohutná a tvarově tomu moc nepomáhají.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků