Sluchátka na cesty do 1000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod HAF25 2. 12. 2016 08:46

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem sluchátek určených na cestovní poslech. Můj rozpočet je +- 1000 Kč. Jako zdroj přehrávání používám povětšinou telefon Sony Xperia M4 Aqua a uvažuji o koupi chváleného přehrávače FiiO X1. Moje současná sluchátka jsou laciná Creative EP-630. Hudbu poslouchám metalovou, tudíž bych byl rád, aby sluchátka alespoň minimálně svým projevem tomuto stylu odpovídala. Nebráním se jak náhlavní, tak špuntové variantě, spíš bych uvítal návrh obojího. :) Díky za odpovědi.
HAF25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maverick5 2. 12. 2016 09:10

Včera jsem kupoval Trinity Delta hybrid za 39 Liber i s poštovným, se slevovym kodem BlackFriday2016, tak se mrkni na to
https://trinity-audio-engineering.mysho ... ctions/all
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 2. 12. 2016 09:34

Ahoj, podobnych tem je tu mnoho, tema k "sluchatkam do cca 1000 kc" ma 193 stran, urcite si tam nieco vyberies. Nedaju sa doporucit jedny, dvoje, troje... kazdemu moze vyhovovat nieco ine. Ak chces usetrit, aj v Cine sa daju kupit kvalitne sluchatka za par eur (Vivo XE800, DZAT DF10 a vela inych), no ak naozaj planujes X1, tak tam bude volba trosku zlozitejsia, lebo lacnych sluchatiek vhodnych k lepsiemu DAP uz tolko nie je. Skus vsak pozriet tie Trinity Delta, objednal som si ich aj ja, este vcera ten zlavovy kod fungoval, tak popremyslaj aj o nich. Su velmi chvalene a ja preto dufam, ze pri nich uz skoncim s nakupom sluchatiek :)

Myslim, ze cokolvek si vyberies z tych, ktore sa tu bezne doporucuju, budes oproti EP630 spokojny, mal som ich raz na usiach.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků