Zvuk k tv - bazar, postupne ci komplet?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod expresado 30. 1. 2018 12:20

Zdravim, chcel by som vas poprosit o radu. Chcel by som postupne poriesit ozvucenie k tv pricom 90% tv (vzdy nejaka normalnejsia stopa dolby, dts,... ), 10% hudba(spotify). Podmienkou je hdmi stand-by a cec. Preferovana farba biela.
Momentalny budget cca 500€, vsetko by som najradsej bral z bazaru.
Miestnost 3.7x3.5m,vyska 2.6m do jednej strany (z pohladu divaka prava strana) je otvorena do celeho domu.
Hlavna otazka je dobre riesit ozvucenie takym sposobom ze zoberiem nejaky receiver a k tomu napr. 2 repraky ako front. A neskor dokupim zadne 2 ked bude dalsi budget. Podla veci co som sa docital v istych clankoch pre mna by malo byt lepsie 4.0/4.1 kedze center by musel byt mensi ako FL/FR kvoli miestu.
Ma to vyznam takto riesit alebo mam ist radsej do nejakeho 5.1 setu ako HKTS5+receiver?
Napr. Momentalne su na predaj heco celan gt302 s bielym klavirnym lakom za 400€, zobrat tie a k tomu nejaky bazarovy receiver za 150€, a neskor dokupit bud dalsi par tych gt302 alebo nieco obdobne mozno staci nieco aj lacnejsie ? Vzadu sa vraj hra iba cca 20% stopy a chybat pri filmoch mi to zrejme az tak nebude, cisto asi pojde iba o dotvorenie priestoru?
Dakujem za ochotu
expresado
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků