Hodnocení TV 55" LG 55SK8000PLB

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod d3mp 1. 1. 2019 15:59

Dobrý den, pánové,

Rád bych vás požádal o vaše hodnocení 4k TV 55" LG 55SK8000PLB.

Jsem v tomto ohledu úplný lajk získávající informace z různých zdrojů na internetu a je pro mě obtížné si o tom udělat nějaký ucelený obrázek.

Asi vám pomůže, když shrnu, co od TV čekám a jak jí budu využívat:

- Občasné hraní PS4 PRO (zde chci naplno využít podpory 4k her). 1-2h denně max v průměru.
- Sledování Netflixu
- Zprávy/Sport (ČT24/ČTSport)
- Spotify. Okrajová funkce
- cena do 20000,-. Jak vidíte, televizi moc využívat nebudu, přijde mi zbytečné za ní dávat 25 a více tisíc.

Co se týče osvětlení místnosti, tak obvykle mám večer rozsvícené malé světlo a nebo úplnou tmu.

Pokud tuto televizi nehodnotíte kladně, jakou byste mi, prosím, doporučili?

Díky moc předem za odpovědi a rady! A hezký Nový rok! :)

T.
d3mp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 1. 1. 2019 17:33

Do SK8000 bych nešel, za tmy uvidíš špatnou černou a nízký kontrast IPS panelu. Jo, má lokální stmívání (které tohle částečně kompenzuje), ale není to kdovíco, lepší je až v modelu SK8500 (a ještě lepší u SK9500, ale to už jsme v jiné cenové hladině).
Vzhledem k tomu, že Samsung UE55NU8002 je už hůře k dostání, tak se dá doporučit Hisense H55U7A nebo pro lepší HDR TCL U55X9006.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinL80 2. 1. 2019 09:40

Mám doma aktuálně LG 49SK8000 a popsal jsem v novém příspěvku. Za sebe s černou nemám problém, každý má asi jiné pozorovací schopnosti. Každopádně je dobrý se jí vyzkoušet někde naživo :-)
MartinL80
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků