Problem s Youtube v Tv

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod chuty 29. 8. 2018 23:11

Dobry deň. Vie mi niekto poradit. Po rokoch použivania Youtube na mojej Tv Panasonic, to prestalo postupne celkom fungovat. Pisal som inžinierom z Panasonicu a dostal som tuto odpoved.
"Od roku 2017 nebude nadále podporována aplikace Youtube u televizorů z roku 2013 (jako například Váš model tx-l42e6ew) a starších.Je nám líto, ale dostupnost aplikace Youtube, závisí na poskytovateli služby. V tomto případě Google.To znamená, že aplikace jsou poskytovány třetí stranou a v případě, že se poskytovatel rozhodne zrušit nebo omezit danou aplikaci, tak Panasonic nemá možnost nadále zaručit její dostupnos"

Dalej mi poradili dokupit Google chromecast. Ale ako som sa docital funguje len cez Wifi, a moja Tv je pripojena kablom na Internet Lan, lebo v tejto casti bytu je velmi slaby -ziadny signal Wifi. Dočital som sa o nejakych multimedialnych centrach, no velmi sa v tom nevyznam. Poradte prosim ako sa dostak znova k sledovani Youtube a dalsich aplikacii. Tv signal mam z kablovky. Nasiel som nieco,no neviem ci to bude Ok https://www.alza.sk/strong-srt-2022-d5235665.htm
Ďakujem za radu
chuty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 8. 2018 05:12

Youtbe presiel na novy kodek videii, ktore u starsich TV nie je podporovany. To sa netyka len Panasonicu ale vsetkych.

Co sa vyberu multimedialneho centra tyka, o prehravacoch mame na zvlast sekciu, kde sa riesia aj MMC. Tak si to tam prejdi a inspiruj sa. Pripadne si zaloz vlakno tam.

forum-1707/Prehravace-a-rekordery.html
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků