Sony KD-55XE7096 Nefunkční YOUTUBE

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod B_Jirka 8. 4. 2018 21:41

Ahoj,

mám tuto televizi cca 2 měsíce. Poslední 3 dny mám problém s tím, že nejde spustit Youtube aplikace. Když stisknu na ovladači tlačítko pro Youtube, zobrazí se jen logo, ale nic se dále neděje. To stejné přes mobil. Byl jsem zvyklý na mobilní aplikaci Youtube třeba hrající videoklip zrcadlit na TV. Když to zkusím teď, tak stejná situace, jen zobrazené logo Youtube a konec.

Máte někdo stejný problém?
B_Jirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majinkej 9. 4. 2018 10:29

Zdravím, mám ten samý model, od minulého roku, a žádný problém, zkus dát tv do továrního nastavení.
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 4. 2018 12:25

1.vytáhni na pár minut ze zásuvky a pak zapni a vyzkoušej

2.když nepomůže bod 1 ,tak se podívej jestli máš aktuální firmware a případně se podívej do nastavení aplikace youtube jestli tam není možnost nainstalovat aktualizaci resp. odinstalovat aktualizace.Jedno z toho udělej.

3. to samé jako u bodu 2 udělej s aplikací " Google cast"

4. když nic nepomůže pak už jedině tovární nastavení.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod B_Jirka 11. 4. 2018 23:55

Diky za odpovedi. Psal jsem i na technickou podporu Sony a poslali mi tuto radu, ktera problem vyresila.

HOME - Nastavení - Zákaznická podpora - Inicialiazce osobních údajů - Inicializovat. Po tomto kroku by měla aplikace opět fungovat.
B_Jirka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2018 07:08

Je mimořádně sympatické, když někdo na fóru napíše i konečné řešení, které přineslo pozitivní výsledek a odstranění problému.

Díky za to. Lidé, kteří mají stejný problém, tak budou vědět...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuccini 23. 5. 2018 21:31

Ahoj. Rád bych se zeptal, jestli se Vám tenhle problém stává pravidelně, protože mně ano. YouTube po čase vždy přestane přehrávat videa a taky přestane fungovat hbbtv (iVysilani). Pomůže vždy jen již zmíněná inicializace nebo na chvíli vytáhnout tv že zdi.

-- 23. 5. 2018 22:38 --

Celé to na mě dělá dojem že se po čase v tv zaplní nějaká paměť, kterou si sama nedokáže uvolnit.
Kuccini
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majinkej 24. 5. 2018 11:37

Zdravím,mám ten samý model,a žádný problém, je nová aktualizace tak jí skus nainstalovat a uvidíš. Je to přes USB https://www.sony.cz/electronics/support ... d-55xe7096
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirin70 12. 3. 2019 13:30

Youtube mi přestalo taky fungovat asi po 2 měsících.
B_Jirka napsal inicializovat přihlášení. To se mi nepodařilo najít (43xf8596). V HOME - nastavení jsem našel restart (není to vypnutí a zapnutí, android se skutečně restartuje trvá cca 1 minutu) a to mi pomohlo.
Mirin70
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků