Samsung TV - vodorovné pruhy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tuny 21. 2. 2018 22:31

Ahoj,
prosím o radu.

Mám cca rok tuto TV.
Nyní se mi z ničeho nic objevil v dolní části TV pruh. V tomto pruhu se zobrazuje část obrazu z horní třetiny obrazovky. Na fotkách je vidět, že tam jsou části hlav, resp. třeba u hokeje časomíra. Problém se vyskytuje bez ohledu na spuštěnou aplikaci (YT, HBO GO, Kuki) i při přehrávání obsahu z flash disku.
(Vypnout a zapnout jsem zkusil opakovaně, lež bez výsledku).

TV je ještě v záruce, tudíž krajní variantou je reklamace, ale pokud by mohl mít problém nějaké elementární softwarové a blbuvzdorné řešení, které by mě nenutilo k reklamaci, tak bych se mu nebránil.

Fotky níže:
1,2,3,4,5,6,7

Předem díky všem za názory, tipy a postřehy.
tuny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 22. 2. 2018 10:11

Riešenie neporadím, ale doporučím určite reklamáciu. Pretože ak by si to aj nejako "napravil" (neviem ako), tak sa ti tá závada zase može prejaviť napr. tesne po záruke. Ale ak to budeš reklamovať, tak na tento typ závady zase beží záručná doba 2 roky od okamžiku odstránenia závady, čo je výhoda pre teba... teda, dúfam, že sa nemýlim. Však Samsung tuším rieši reklamáciu tak, že k tebe domov vyšle technika, nie? Takže žiadny problém s odvozom TV niekam do servisu. Samoztrejme, ak je to CZ distribúcia.
Mazda CX-5 G195 AWD 2023
Lexus GS 450h Premium 2013 (jezdí dál v rodině)
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X3) + CoreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ron148 30. 8. 2019 21:31

Dobrý den,
našla jsem váš dotaz, mám stejný problém, jak jste závadu vyřešil? čím to bylo? Musíme vyhledat servis? TV je půl roku po záruce. Děkuji
ron148
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 31. 8. 2019 12:20

Jiný řešení není.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků