Neustálé zapínání reklamy

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bolak 28. 7. 2018 08:40

Dobrý den,
mám problém že kdykoliv jsem připojen na internetu, tak se mi cca každou minutu spustí IE a na něm reklama, nebo mi skočí reklama přímo na okno a občas ani nejde vypnout tím křížkem, takže musím restartovat telefon. Mám na mobilu různé adware cleanery, firewall a další tyhle ptákoviny, ale nic z toho nepomohlo.

Dokáže někdo pomoct? Díky.
bolak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2018 08:47

Jaký máš mobil?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolak 28. 7. 2018 08:51

Doogee X5 MAx
bolak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2018 09:01

a proč ten IE neodinstaluješ?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolak 28. 7. 2018 09:22

Já chci odstranit to co mi ty reklamy spouští, a né to v čem se mi spouští. Když má pacient v těle infekci která mu způsobuje hnisavé rány na noze, tak to doktor taky neřeší tím že mu začne uřezávat nohy.
bolak
Junior

Odeslat příspěvekod alda.v 28. 7. 2018 09:47

Nainstalujes si tam sra..ky, nevime jaky, prijdes pro radu a poucujes , tak si vyprdni oko :-)
Note8, S9 Plus, Note 10
alda.v
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 7. 2018 10:42

Nemám jediný z druhů programů co jsi vyjmenoval, nějaké ty adware cleanery ani žádný firewall a kupovidvu mě nikde žádná reklama neotravuje, aplikace k instalaci si pečlivě vybírám a pokud to jde, zaplatím si za plnou verzi bez reklam.
Možná je to taky tím, že bych si nikdy nekoupil telefon primárně čínské značky, kde je to s bezpečností hodně na štíru.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod bolak 28. 7. 2018 10:44

Právě že už jsem si tam několik měsíců nic nového neinstaloval. IE tam taky nikde nevidím nainstalovaný, přesto se mi tam spouští s nějakýma reklamama. Nevadí, snad se najde někdo kdo tomu rozumí a nebude si chtít jen honit triko.

-- 28. 7. 2018 12:03 --

CosiOdvedle píše:Nemám jediný z druhů programů co jsi vyjmenoval, nějaké ty adware cleanery ani žádný firewall a kupovidvu mě nikde žádná reklama neotravuje, aplikace k instalaci si pečlivě vybírám a pokud to jde, zaplatím si za plnou verzi bez reklam.
Možná je to taky tím, že bych si nikdy nekoupil telefon primárně čínské značky, kde je to s bezpečností hodně na štíru.


Možná je to telefonem, ale s tím už nic teď neudělám. Mám ho 2 roky, do teď žádný problém nebyl.
bolak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2018 11:04

nainstaluj si tuto aplikaci, jestli ani ta nepomůže tak ten krám zahoď

https://play.google.com/store/apps/deta ... uard&hl=cs
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolak 28. 7. 2018 11:21

Ještě před tím bych měl dotaz, je možné že mi tam ty reklamy spouští Google Play Store? Totiž přesto že jsem tam nic neinstaloval, tak v jednom odinstalátoru tam mám 4 ikonky, které tam předtím myslím nebyly: services.tools, GBrowser, services toolss a com.google.toolkit

V androidu se nevyznám, takže nevím co je důležité a co není, a nerad bych vymazal nějaké systémové soubory.
bolak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2018 11:30

Google Play to nebude
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 28. 7. 2018 14:09

prvně bych odinstaloval ty čističe a tak ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků