PanzerGlass a pouzdro - proč návod zakazuje?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 25. 12. 2017 10:42

Ahoj,

mám pro někoho možná zcela stupidní dotaz.

Po zakoupení Honor 6X a osazení do jednoho z pouzder, chtěl ještě majitel nalepit sklo PanzerGlass na displej. Před otevřením krabičky si ale všiml na zadní straně českého návodu, ve kterém se mimo jiné píše... Premiová skla nesmí být použita společně s obalem či pouzdrem.

Můžete mně osvětlit důvod, proč to tak je? Znám mnoho lidí, kteří mají nějaké sklo a přitom využívají i obal.

Děkuji za vysvětlení.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 12. 2017 11:14

Pravděpodobně je tam dotyk hrany obalu s hranou skla, potom se sklo samo odlepí.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 12. 2017 11:17

Díky.

Mně jde právě o to, zda výrobce naznačuje možné problémy z důvodu „hranové nesnášenlivosti“, či nějaké případné vyzařovací anomálie/horšího signálu, špatného chlazení, anebo čehosi dalšího. Možná by bylo vhodné, aby návod toto uvedl-vysvětlil, resp. naznačil. Ono - píše se tam ani obal, ani pouzdro... ne všechna pouzdra budou zásadně přesahovat kraj, aby se sklo odlepovalo, ba naopak, jsou typy, které ho závěsem ještě k mobilu přitáhnou.

Nechat to jen na sklo pro majitele tohoto mobilu je nemyslitelné. Taky ale chce trochu více chránit displej - má negativní zkušenost z minulosti.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 12. 2017 12:25

Vyrobce se jistí.Nic vic v tom nehledej,zadne slozitosti
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 12. 2017 12:32

No já taky, právě poprvé mi to zachránilo display, na tu ránu jsem myslel, že telefon je celý K.O. Podruhé naopak lehký skluz z 30cm mi s pouzdrem posunul sklo a bezduvodne se odlepil nabral prach a nešel zpět.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 12. 2017 11:13

Díky kluci. Fólie sundána, nalepeno sklo. Zatím to vypadá OK. Je mně jasné, že při pádu, může pouzdro vyvolat boční tlak na sklo a toto se odlepí. Nicméně se nejedná o nic zásadního. Majitel mobilu upřednostňuje, v tomto směru, vyšší „bezpečnost“.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 12. 2017 11:35

Tak určitě...
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků