Facebook - nastavení upozornění

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m.kv 8. 8. 2017 21:32

Zdravím,
bohužel jsem byl nucen založit účet. Používám pouze pro získání určitých informací. Snažil jsem se nastavit tu zhovadilost tak, aby mě co nejméně obtěžovala. Nejsem schopen nastavit, aby mi nechodili upozornění na profily lidí, které "bych mohl znát". Chodí mi to hlavně v noci, takže ráno vstanu a se vztekem mažu.

Nemáte někdo nějaký tip jak docílit stavu, že mi chodí upozornění jen ze skupin kde jsem členem a všechny ostatní upozornění jsou vypnuta? Myšleno na telefonu (Android).

Předem díky
m.kv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 8. 2017 02:21

Upozorneni na profily mi nechodi vubec a uz vubec na nic z FB nechodi upozorneni ktery by udelalo neco vic nez ze blikne trikrat dioda.V noci mi nechodi upozorneni ani na tteti svetovou a to od vubec niceho co mam nainstalovany protoze v telefonu si muzes nastavit pravidlo typu od 23 00 do 0.4 h neotravuj s nicim.Vyjimkou je telefonat od kontaktu xyz a kontaktu abc,ty jedine se dovolaji.Predpokladam ze mas system kterej to umi,sestka android v zakladu,sedmicka taky ,u petky si uz nepamatuju.Pokud ne mels spravne formulovat dotaz, to je celkem zaklad.
FB jako prvni nastav soukromi, pak upozorneni a pak protoze je otravnej ho uprav v centru upozorneni nebo jeho ekvivalentu ale v telefonu.
Vzhledem k tomu ze v x znackach telefonu to vzdy fungovalo neni duvod aby to nefungovalo u tebe.Diodu budes mozna muset resit aplikaci, ne kazdy fw to umi v zakladu.
V nastaveni FB byt tebou vypnu uplně zvuky v aplikaci, pochybuji že jsi kardiochirurg ktery ve skupině online konzultuje prubeh operace takze pokud prispevek uvidi později nez hned bude to katastrofa.
Upozorneni umi FB nastavit na skupiny no a urcite neupozornuje na skupiny jejichz NEJSI clenem, mas neco fatalne blbe, dokonce mam pocit zes vubec ve volbe FB upozorneni nebyl.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 9. 8. 2017 07:54

Asi špatně položený dotaz.
X let mám nastaveno, že se mi v noci dovolá jen xy a upozornění od jakékoliv .apk a od kohokoliv nevydá žádný zvuk.
V FB mám vypnuté všechny zvuky. Upozornění chodí jen ve dvou případech:

1. Informace ze skupiny, v které jsem členem - to je žádoucí
2. "Nabidka" přímo od FB na různé profily lidí, které "bych mohl znát" - to je NEžádoucí

V tomto případě jsou mi všechny nastavení a případné .apk, které si umí hrát s časem, zvukem a blikáním diody atd. naprosto k ničemu, protože nebudou umět rozlišit upozornění žádoucí a nežádoucí.

I kdyby jsi nějakou 3rd party fičuru vytáh, tak budu muset stejně ráno ty nežádoucí upozornění mazat.
A i když na noc vypnu data, přijdou hned jak to zapnu, nebo během dne.
Ano vím, je to otázka několika píchnutí prstem, ale mám prostě rád když si můžu určit kdy a kam budu píchat. :D

Prostě nemůžu v nastavení FB najít kde vypnout ty "pozvánky" k okouknutí nějakého profilu. Nic jiného nepotřebuji.

---------------------
edit: tak jsem to znova procházel a je to funkce "koho možná znáte" - skryl jsem to hlavní stránce přes web, snad to bude ono :hm
m.kv
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 11. 8. 2017 19:49

Tak nepomohlo. Někdo jiný tip?
m.kv
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků